X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co zakloca sluz plodny?
Odpowiedz

Co zakloca sluz plodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 października 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydaje, bo ja jakoś od trzech miesięcy borykam się z zapaleniem pochwy (tzn.najpierw czekałam z miesiąc na wyniki cyto, potem okres, potem czekałam na wizyt ę i dopiero dziś zaczęłam leczenie) i miałam tylko kremowy śluz...Tempka wskazywała na owulkę wszystko regularnie rosło, ale śluzu przeźroczystego nie było wcale tylko kremowy, gęsty i było go mało. Więc pewnie to może mieć znaczenie. Lepiej wylecz dobrze tę infekcję, nie sądze żeby sama maść pomogła, bo ona jest raczej na zapalenia zewnętrzne, a do wewnątrz pasowałoby brać globulki. Do gina ale już :) To, że objawy się złagodziły nie znaczy, że już po infekcji.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisza wrote:
    Witam, u mnie ten cykl stracony.. chyba zablokowałam sobie owulkę tym ciągłym chodzeniem na monitoring i wyczekiwaniem kiedy owulka nadejdzie... i w tym cyklu to już raczej nici z niej... dziś 24 dc a moja tempka ani drgnie.. tak niskiej i tak prostego cyklu jeszcze nie miałam odkąd mierze (czyli od ponad 2 lat) :/ piersi tez mnie nie bolą (a po owulce zawsze bolały) śluzu wogóle nie miałam i nie mam nadal...czas chyba odpuscić, bo nawet organizm mi się zbuntował...

    Witaj w klubie :-)
    U mnie to samo
    w 22dc pecherzyk 25 i nie pękł

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja śluzu płodnego nie miałam przez 8 miesięcy. Walczyłam o niego przez 6 cykli. Najpierw siemię lniane mieszane z wodą, potem len mielony dosypywane do wszystkiego co mi w ręce wpadło, ocet jabłkowy... Nie pomagało nic poza syropem wykrztuśnym, ale dałam sobie spokój. W cyklu, w którym zaszłam w ciążę miałam zaledwie dwa dni w miarę płodnego śluzu (tj. coś tam się rozciągało, ale nawet nie na 2cm i na pewno nie był przezroczysty, sporo w nim było białych nitek) a mimo to II kreski na teście się ukazały ;)
    Za to teraz mam tyle śluzu wodnistego, że sama się nadziwić nie mogę... :D
    Bez paniki... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 18:10

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ