X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co ze mną nie tak....
Odpowiedz

Co ze mną nie tak....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 28 października 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Od ponad roku staramy się o dzidziusia. Nie wychodzi.....
    Od maja cloi luteina do tego ovarin. Cykle przed tabletkami były nie regularne.
    Wróciły na kilkac do normy. Ale teraz znów coś nie halo.... Już 40 dzień bez @ , a @ miała być 16.10... Robiłam test i negatyw....
    Przez wrzesień miałam odstawić clo i brać samą luteinę i ovarin..... Nie wiem co robić...

  • Lalinka Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wiem co czujesz, ja po 4 miesiącach wymiękłam i popadłam w mega smutek. Ja po ovarinie miałam dziwny okres. Przeszperałam wszystkie możliwe fora,strony, aby się dowiedzieć co pomaga zajść w ciążę i w większości dziewczyny polecały niepokalanek i inofem oraz tran,oleje, takie naturalne witaminy które się łatwo wchłaniają. Posłuchałam się i w zeszłym miesiącu zaczęłam to wszystko zażywać. Różnica diametralna, śluz mega dobrej jakości, libido na najwyższym poziomie. Z tego co wiem to śluz jest najważniejszy. Może sprobuj tej kombinacji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ