X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Conceive gel przed @ - czy może zaburzyć cykl?
Odpowiedz

Conceive gel przed @ - czy może zaburzyć cykl?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 27 marca 2023, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Zgłaszam się z moją dezorientacją...pod koniec cyklu pojawiły mi się plamienia,jak przed okresem. Użyliśmy Conceive Plus,dla komfortu, plamienia ustały, małpy jeszcze nie ma.
    (Ciąży nie ma -testy negatywne,temp.spadla).

    Na jakimś video poradniku z Premom słyszałam,że może on trochę wpłynąć na naturalny układ kobiecy,ale nie było szczegółów.

    Czy używacie Conceive Gel w innych momentach cyklu poza owulacją? Przed 🐒?
    Zauważyłyście jakis wpływ?

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1950 2339

    Wysłany: 27 marca 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam. Nic takiego nie zauważyłam.

    Madeline lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • rolka355 Ekspertka
    Postów: 221 311

    Wysłany: 27 marca 2023, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, raczej przypadek 🙂

    Madeline lubi tę wiadomość

    01.2023 start starań
    07.2023 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ