X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Conceive plus a pieczenie po stosunku
Odpowiedz

Conceive plus a pieczenie po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was używa żelu conceive plus ? Ja zaczęłam i po stosunku piecze mnie w pochwe. Podczas stosunku wszystko ok. Nie wiem czy to kwestia żelu czy może jakiejś bakterii. Czy zauważylyscie pieczenie po tym żelu?

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć my stosujemy ten żel i jest delikatne mrowienie przechodzi po chwili

    w57vtqywo5hbv0t6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ