X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Coś innego po owulacji, jest Szansa ?
Odpowiedz

Coś innego po owulacji, jest Szansa ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny
    Mam pytanie owulację miałam w niedziele, z partnerem kochalam się w piątek i doszedł we mnie 2 razy, w niedziele bolal mnie tak brzuch i jajniki ze myslalam ze zwariuje, potem od tego momentu praktycznie dzień w dzień czuje ciągnięcie i a to jeden jajnik daje o sobie znać a to drugi najbardziej prawy . Od wczoraj pieką mnie przy samych sutkach piersi , i przy dotknięciu bola . Myslicie ze moglo się udać ?

    ... <3 ... :) ...
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

    ... <3 ... :) ...
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowulka wrote:
    Witam Dziewczyny
    Mam pytanie owulację miałam w niedziele, z partnerem kochalam się w piątek i doszedł we mnie 2 razy, w niedziele bolal mnie tak brzuch i jajniki ze myslalam ze zwariuje, potem od tego momentu praktycznie dzień w dzień czuje ciągnięcie i a to jeden jajnik daje o sobie znać a to drugi najbardziej prawy . Od wczoraj pieką mnie przy samych sutkach piersi , i przy dotknięciu bola . Myslicie ze moglo się udać ?

    Myślę, że te objawy były spowodowane owulacją. Jeśli nadal sie utrzymują to bardzo możliwe, że sie udało😊 poczekaj do dnia miesiączki a jeśli jesteś z tych niecierpliwych to tak z 10 dni od owulacji zrób bhcg z krwi😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ