X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne costagnus może pomóc na PMS??
Odpowiedz

costagnus może pomóc na PMS??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alla 86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Moje cykle są dość regularne, występują co 26-34 dni, a w ciągu ostatnich 3 m-cy nawet jeszcze regularniejsze bo co 29-31 dni. Owulację póki co potwierdza mi śluz, testy owulacyjne, temperatura. Faza lutealna równo 12 dni. Poziom prolaktyny wg laboratorium niby w normie. Dodam, iż od 4 m-cy staramy się o dziecko i nic z tego. Mój problem to PMS. Strasznie dokucza mi ból piersi przed @ oraz bolesne i mocne @. Czy w moim przypadku to podstawa by brać costagnus? Może i on pomoże w zajściu?

    Ala86-29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reguluje i pomaga na pms mam do sprzedania 6 opakowan jak xos to [email protected] i nie sugeruj sie tylkotym ze masz sluz plodny testy i temperature wskazuja owulacje. Mi tez wskazywalo wszystko ze mam owulacje, jednak jak poszlam 13 dc na monitoring okazalo sie ze nie mam owulacji.

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zacząć brać Castagnus. Ja brałam przez 3 miesiące i jak na razie zero mocnych bólów podczas miesiączki. I objawy przez @ też się zmieniły na lepsze. Polecam.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez kiedys brałam i pomogło... :-)
    dodatkowo czopki Vegantalgin i było ok. Zero bóli. Polecam :)

    relge6yd309xm1zq.png
  • Alla 86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję

    Ala86-29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ