Forum Starając się - ogólne cukrzyca ciążowa,czy może znów wystąpić?
Odpowiedz

cukrzyca ciążowa,czy może znów wystąpić?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka

Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.W drugiej ciąży miałam cukrzycę ciążową-przyjmowałam insulinę.Planujeny kolejno dziecko i mam obawy,że znów może się pojawić.Przeszukalam cały Internet i są twardo na tak,ale również na nie.Problemy z cukrem były prawdopodobnie w przed ciążą(tak twierdził diabetolog).Teraz mam wahania cukru,ale lekarz pierwszego kontaktu każe obserwować.Czy któraś mama miała cukrzycę a w następnej ciąży nie?Pozdrawiam

5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Marcelina85 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Nie jestem i nie byłam jeszcze w ciąży, ale martwi mnie, że mam taki dziwny słodki smak w ustach, od czasu do czasu (od ok. miesiąca). Czy miałaś taki objaw przy cukrzycy?

Początkowo myślałam, że to ciąża, ale słyszałam od koleżanek, że czuły raczej meteliczny smak, więc ten mój objaw jakoś mi się nie zgadzał, a potem przyszedł okres. A w tym cyklu od czterech dni jest tak codziennie. To takie uczucie jakbym miała cukier w gardle, trochę mdli i odrzuca mnie od słodyczy. Mam nadzieję, że to nie cukrzyca... miałam kiedyś badaną glukozę i była normie, ale chyba zrobię krzywą cukrową.

rfxgcsqv6mf9th1x.png

relg9vvjxir01m9o.png

PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • nejsi88 Koleżanka

Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Nie miałam takich objawów.U mnie cukrzyca ciążowa wyszła późno.Jedynym objawem pod koniec ciąży było uderzenie gorąca.

5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego