X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne cukrzyca ciążowa,czy może znów wystąpić?
Odpowiedz

cukrzyca ciążowa,czy może znów wystąpić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.W drugiej ciąży miałam cukrzycę ciążową-przyjmowałam insulinę.Planujeny kolejno dziecko i mam obawy,że znów może się pojawić.Przeszukalam cały Internet i są twardo na tak,ale również na nie.Problemy z cukrem były prawdopodobnie w przed ciążą(tak twierdził diabetolog).Teraz mam wahania cukru,ale lekarz pierwszego kontaktu każe obserwować.Czy któraś mama miała cukrzycę a w następnej ciąży nie?Pozdrawiam

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Nie jestem i nie byłam jeszcze w ciąży, ale martwi mnie, że mam taki dziwny słodki smak w ustach, od czasu do czasu (od ok. miesiąca). Czy miałaś taki objaw przy cukrzycy?

    Początkowo myślałam, że to ciąża, ale słyszałam od koleżanek, że czuły raczej meteliczny smak, więc ten mój objaw jakoś mi się nie zgadzał, a potem przyszedł okres. A w tym cyklu od czterech dni jest tak codziennie. To takie uczucie jakbym miała cukier w gardle, trochę mdli i odrzuca mnie od słodyczy. Mam nadzieję, że to nie cukrzyca... miałam kiedyś badaną glukozę i była normie, ale chyba zrobię krzywą cukrową.

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Nie miałam takich objawów.U mnie cukrzyca ciążowa wyszła późno.Jedynym objawem pod koniec ciąży było uderzenie gorąca.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ