X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne cyclodynon - stosował ktoś?
Odpowiedz

cyclodynon - stosował ktoś?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was zażywała Cyclodynon? Zanim zacznę wspomagać się farmakologicznie w walce o dzidzie lekarka przepisała mi właśnie te "naturalne" tabletki i ciekawa jestem czy kuracja nimi coś daje..

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, każdy organizm niestety jest inny ;)
    U Mnie nie zdziałał żadnego cuda ;)

    Jeśli jeszcze nie zakupiłaś cyclodynonu to polecam zamiennik castagnus ;) jest o około 15 zł tańszy z tego co pamiętam ;)

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam i bardzo sobie chwaliłam samopoczucie i cykle były ciut regularniejsze, ale lekarz dosyć szybko kazał mi zamienić na luteinę bo stwierdził ze jest jednak za słaby

    Naszaa lubi tę wiadomość

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam i nie zauważyłam żadnej różnicy . Brałam chyba 2 razy dziennie i troche kosztował dlatego zamieniłam na Castagnus - o wiele tańszy a skład ten sam. :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje już 5 cykl. Bardzo fajnie wyregulował mi cykle, mam dosłownie jak w zegarku, niesamowicie złagodził mi pms i wyregulował poziom prolaktyny. Ja bardzo polecam.



  • domi Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie podziałał i to jak! :-) Stosowałam miesiąc (cykle miałam regularne,prolaktyna ok, ale bolały mnie piersi po owulacji) i wystarczyło-po miesiącu okazało się, że jestem w ciąży. Wcześniej próbowaliśmy bezskutecznie kilkanaście miesięcy. Polecam.
    zem32n0aa9ia3ium.png

    [img
  • maua7maua Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie czytam, że nie powinno się brać niepokalanka w ciąży. A co jeśli zajdzie się w tę ciążę podczas kuracji? Odstawiać po owu i potem brać znowu? Czy co?
    Nie zapytałam lekarza (bo wtedy nie miałam ulotki w rękach), a teraz nie bardzo mam taką możliwość.
    Poradzicie coś? Macie w tym względzie jakąś wiedzę lub doświadczenie?

    Z góry dzięki :)

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz kazał brać bez przerwy aż do ujrzenia 2 kresek na teście. Branie tylko pół miesiąca nie ma sensu

  • maua7maua Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeśli będzie się brać przez te dwa pierwsze tygodnie ciąży, to nie zaszkodzi?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zaszkodzi w ciąży. mówi się, że leku nie można nagle odstawić, tylko lepiej stopniowo. zapytaj, to lekarz ci powie. ja na obniżenie prolaktyny stosowałam bromergon i też jeszcze tydzień po ujrzeniu II kresek go łykałam, ale obniżając dawkę. było ok.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ