X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykle inofem
Odpowiedz

Cykle inofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasjjja Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze z pytaniem , czy którejś z was inofem wydłużył cykl ? Od kwietnia stwierdzone pcos, od kwietnia też inofem 2x1 dziennie. Zawsze miałam cykle nieregularne i ponad 30 dniowe... Od kwietnia zaczęły one być 31 dniowe a w tym miesiącu czyli trzecim od brania inofemu cykl już ma 36 dni... Wiem że prawdopodobnie owulacja była 22 DC (testy owulacyjne) jeśli się nie pojawi do końca tyg miesiączka zatestuje ale to byłby cud... Stąd moje pytanie czy inofem może na mnie nie działa i znowu cykle są rozwalone....

  • pamarancza Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym cyklu brania inofem okres przesunął mi się o 5 dni... Nie wiem czy to przez to czy przez chorobę, bo akurat w tym cyklu przechodziłam grypę. Odstawiłam go po miesiącu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ