X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cytologia
Odpowiedz

Cytologia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta kolposkopie to na nfz mozna?

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 21 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz powiedział, że powinno się robić raz na pół roku. Szczególnie, jeśli w rodzinie są historie rakowe albo przyjmuje się leki, które mogą doprowadzić do takich stanów (np. cyclo-progynova).

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo no ja do krakowa to mam z 700 km hehe:) ale nadzerka nie przeszkadza w zajsciu, tak slyszalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:20

  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 23 lipca 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po poronieniu byłam u dwóch lekarzy na wizycie kontrolnej oczywiście prywatnie - i żaden z tych lekarzy, u których byłam nawet wymazu nie chciał mi zrobić!!! dodam, że to prywatna przychodnia a nie nfz. Pierwsze słyszę o tych innych badaniach. Jak poszłam do internisty, żeby posiew moczu zrobić to internistka była w szoku, że ginekolodzy nie zrobili mi wymazu ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:20

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ