X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cytologia a wyniki
Odpowiedz

Cytologia a wyniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Proszę was o pomoc bo jestem nieco zdenerwowana.Byłam dziś i ginekologa. Pierwszy raz bolało mnie przy cytologii, zawsze tylko nieprzyjemne uczucie. Leciała mi krew a teraz mam plamienia. Co zdarza się pierwszy raz. Zrobiła mi tez USG co też mnie zdziwiło. Przy badaniu okropny ból prawego jajnika. Jajniki rzekomo w normie. Mam czekać na telefon w sprawie wyników cytologii a normalnie każą przyjść po dwóch tygodniach. Dodam, że po ciąży miałam nadżerkę jakieś 2,5 roku temu. Mam nieregularne cykle ale wiąże to z odstawieniem tabletek anty w listopadzie oraz bóle jajników przez które podejrzewałam ciąże. Czy mam powody żeby się martwić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał podobnie? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minonkowa temat drażliwy, bo cytologia nie zawsze jest przyjemna zależy od pobrania próbki, jeden lekarz pobiera więcej próbki do badania to wiąże się z większym dyskomfortem, to samo z usg jeden lekarz będzie bardziej penetrował tkanki inny będzie badał powierzchownie mniej wnikliwie. To zależy od ręki specjalisty i warunków podczas badania. Czekaj spokojnie na wyniki. To że zadzwonią do ciebie z wynikami to tylko plus, może będą mieli możliwość oddania wyników wcześniej. Pozdrawiam serdecznie i nie zamartwiaj się na zapas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Marcjanno za odpowiedź. Ginekolog mam tę samą od lat..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ