Forum Starając się - ogólne Cytologia a wyniki
Odpowiedz

Cytologia a wyniki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć kobietki. Proszę was o pomoc bo jestem nieco zdenerwowana.Byłam dziś i ginekologa. Pierwszy raz bolało mnie przy cytologii, zawsze tylko nieprzyjemne uczucie. Leciała mi krew a teraz mam plamienia. Co zdarza się pierwszy raz. Zrobiła mi tez USG co też mnie zdziwiło. Przy badaniu okropny ból prawego jajnika. Jajniki rzekomo w normie. Mam czekać na telefon w sprawie wyników cytologii a normalnie każą przyjść po dwóch tygodniach. Dodam, że po ciąży miałam nadżerkę jakieś 2,5 roku temu. Mam nieregularne cykle ale wiąże to z odstawieniem tabletek anty w listopadzie oraz bóle jajników przez które podejrzewałam ciąże. Czy mam powody żeby się martwić?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś miał podobnie? :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Minonkowa temat drażliwy, bo cytologia nie zawsze jest przyjemna zależy od pobrania próbki, jeden lekarz pobiera więcej próbki do badania to wiąże się z większym dyskomfortem, to samo z usg jeden lekarz będzie bardziej penetrował tkanki inny będzie badał powierzchownie mniej wnikliwie. To zależy od ręki specjalisty i warunków podczas badania. Czekaj spokojnie na wyniki. To że zadzwonią do ciebie z wynikami to tylko plus, może będą mieli możliwość oddania wyników wcześniej. Pozdrawiam serdecznie i nie zamartwiaj się na zapas.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję Marcjanno za odpowiedź. Ginekolog mam tę samą od lat..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego