Forum Starając się - ogólne Cytologia a wyniki
Odpowiedz

Cytologia a wyniki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć kobietki. Proszę was o pomoc bo jestem nieco zdenerwowana.Byłam dziś i ginekologa. Pierwszy raz bolało mnie przy cytologii, zawsze tylko nieprzyjemne uczucie. Leciała mi krew a teraz mam plamienia. Co zdarza się pierwszy raz. Zrobiła mi tez USG co też mnie zdziwiło. Przy badaniu okropny ból prawego jajnika. Jajniki rzekomo w normie. Mam czekać na telefon w sprawie wyników cytologii a normalnie każą przyjść po dwóch tygodniach. Dodam, że po ciąży miałam nadżerkę jakieś 2,5 roku temu. Mam nieregularne cykle ale wiąże to z odstawieniem tabletek anty w listopadzie oraz bóle jajników przez które podejrzewałam ciąże. Czy mam powody żeby się martwić?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś miał podobnie? :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Minonkowa temat drażliwy, bo cytologia nie zawsze jest przyjemna zależy od pobrania próbki, jeden lekarz pobiera więcej próbki do badania to wiąże się z większym dyskomfortem, to samo z usg jeden lekarz będzie bardziej penetrował tkanki inny będzie badał powierzchownie mniej wnikliwie. To zależy od ręki specjalisty i warunków podczas badania. Czekaj spokojnie na wyniki. To że zadzwonią do ciebie z wynikami to tylko plus, może będą mieli możliwość oddania wyników wcześniej. Pozdrawiam serdecznie i nie zamartwiaj się na zapas.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję Marcjanno za odpowiedź. Ginekolog mam tę samą od lat..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego