X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czas współżycia
Odpowiedz

Czas współżycia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rysik1990 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 1 września 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak zaznaczyć czas współżycia, jeśli np staranka były o 15? Zaznaczyć rano czy wieczorem?

    rysik1990
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wg ovu i tak nie ma znaczenia. Liczy się dzień.

  • rysik1990 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 1 września 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak to ok. Wielkie dzięki :-)

    rysik1990
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaznaczyła wieczorem ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 września 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano t rano... tak do ok. 14... a potem to się chyba zalicza jako wieczorem :) a co powiecie o częstotliwości... jedni mówią, że codziennie inni, że co drugi dzień :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi (tzn nam :) ) do tej pory jakoś tak wychodziło co drugi dzień. Ale jeśli okaże się że nic z tego, to uroczyście oświadczam, że od następnego cyklu będę jak króliczek dawała czadu codziennie ;)

    Anoolka, aNiLewe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie po prostu wtedy jak się tego pragnie? ;)
    tak po prostu dla przyjemnosci a nie tylko dla efektOOf ;D

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na "jak się tego pragnie" mam cały miesiąc, a dla "efektOOf" miałam w tym cyklu raptem trzy dni ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widze ze moj problem powraca. Zalatwilam sprawe tak: rano= dzien poki jasno ; wieczor= noc jak juz ciemno. Ulek sugerowala kontakt z adminem i dodanie kategorii " w ciagu dnia". :-D
    W sprawie czestotliwosci zdania sa podzielone. Podobno od jakosci plemnikow zalezy. Ale one podobno regeneracje do czestotliwosci potrafia dostosowac. Czarodzieje!;-)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio sie nad tym zastanawialam tzn.jak czesto...
    Gdzies wyczytala,ze lepiej sie wstrzymac przed owulacja bo jak za czesto to za malo sie nazbiera "towaru".

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 7 września 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ja to codziennie bym chyba nie dala rady w ogole odkad walcze z tarczyca i prolaktyna to moj poped i libido sa na bardzo niskim poziomie najlepiej to bym w ogole sie nie bzykala serio juz mysle ze cos ze mna jest nie tak mam takie dni ze tylko sobie w leb strzelic wstac mi sie z lozka nie chce a co dobiero myslec o serduszkowaniu moze jakies witaminy powinnam brac

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • seksualnaa Znajoma
    Postów: 26 27

    Wysłany: 7 września 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo Aniczka mam podobnie - z takim popędem jak tu zaciążyć??

    seksualnaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie myslcie,ze u mnie jest lepiej,czlowiek sie natyra caly tydzien w weekend chce odpoczac i ani sie sni serduszkowanie ale odkrylam,ze jak juz sie zacznie to ochota sama nachodzi,najgorzej sie zabrac do dziela :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Natka mam dokładnie to samo, najgorzej jest zacząć ;)

    natka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozniej to juz idzie jak z platka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my problemow z checiami i zaczynaniem raczej nie mamy. Za to mamy posciel do wymiany drugi raz w tym tygodniu! :-D

    Modelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myslicie jak czesto?Tak jak pisalam gdzies wyczytalam,ze lepij sie wstrzymac na kilka dni przed owulacja...ale czy to prawda?
    Tak z ciekawosci pytam ,bo jesli nas najdzie ochota nie bede sie powstrzymywala.

  • Ilcia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 13 września 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    <jestem nowa:)> Z tego co wiem, im częściej się współżyje ( w 2 fazie cyklu i nie tylko) u faceta wytwarza się coraz więcej plemników i tym samym ochota na bara bara jest większa:) - chodzi o hormony.
    Ale ok tydz. przed owulacją lepiej się wstrzymać kila dni -wtedy plemniki są najlepszej jakości.
    Zacząć współżycie ok 4 -5 dni przed owulacją ale nie codziennie tylko co drugi dzień.
    Jak współżyje się codziennie przed to też niedobrze.
    Dlatego faceci idący na badanie nasienia nie mogą współżyć min.5 dni przed. Plemniki są wtedy najsilniejsze i bardziej ruchliwe :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2013, 21:54

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 14 września 2013, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, ja też czytałam, że jest tak, jak mówi Ilcia - na kilka dni przed owulacją (u nas 3, maks 4) wstrzymujemy się z seksem, żeby plemniczki były na owulkę w szczytowej formie. Szczególnie, że my celujemy w chłopaka :)

    zem3upjygjyf6uag.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ