X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czechy IVF/AK/AZ
Odpowiedz

Czechy IVF/AK/AZ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 2 listopada 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    zauważyłam, że coraz więcej par jeżdzi do Czech na ivf az cz ak.Proszę o opinie. na temat klinik Eurofertil i Pronatal

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5161 4765

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HaBie wrote:
    Witam
    zauważyłam, że coraz więcej par jeżdzi do Czech na ivf az cz ak.Proszę o opinie. na temat klinik Eurofertil i Pronatal

    W zakładce starając się z pomocą medyczną jest cały wątek z pacjentkami Eurofertil

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ