X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy boicie się zachodzić w ciążę w tych czasach?
Odpowiedz

Czy boicie się zachodzić w ciążę w tych czasach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamala8 Autorytet
    Postów: 403 143

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kolejna kobieta umarła przez to chore prawo. Ja czytam i przyznaje że się boje. Że moja decyzja aby zajść w ciążę to może być podpisanie wyroku śmierci jeśli coś pójdzie nie tak. A wy też się boicie?

    👩‍💼36
    Badania etap I i II ok.
    Tsh -2,9 -> 1,9 ->2,6
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamala8 wrote:
    Dziewczyny kolejna kobieta umarła przez to chore prawo. Ja czytam i przyznaje że się boje. Że moja decyzja aby zajść w ciążę to może być podpisanie wyroku śmierci jeśli coś pójdzie nie tak. A wy też się boicie?
    Ciagle o tym myśle odkąd tylko ten cyrk cały powstał😔 boje się i nawet wczoraj miałam zadać to samo pytanie. Co z ewentualnymi konsekwencjami w przypadku komplikacji w ciąży. Przy pierwszej ciąży niejednokrotnie jechałam na sor przy krawieniach, teraz zastanawiam się czy bym się odważyła wogole pojechać. Strasznie zle się porobiło🥺

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamala8 ta kobieta nie umarla przez to chore prawo tylko przez coś innego. Proszę doczytaj wiecej informacji na ten temat, a nie słuchaj tego co ktoś gdzieś napisze i powtarza dalej niesprawdzone informację.

    Blond27, CestLaVie, hannah_92, Ani0nka, Sleepy, niutek87, Belie lubią tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3664 3409

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Kamala8 ta kobieta nie umarla przez to chore prawo tylko przez coś innego. Proszę doczytaj wiecej informacji na ten temat, a nie słuchaj tego co ktoś gdzieś napisze i powtarza dalej niesprawdzone informację.

    Podasz jakieś wiarygodne źródło odnośnie tej sprawy ?

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ