X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy ciąża jest możliwa?
Odpowiedz

Czy ciąża jest możliwa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • As12345 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 października 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 9 miesięcy po cięciu cesarskim jeżeli to ma jakieś znaczenie. Okres miałam już 6 razy, zwykle okres pojawiał się po 30 lub 34 dniu. Ostatni okres miałam 19 września, trwał gdzieś 6 dni. Współżyłam 25 i 26 września bez zabezpieczenia, 2 października z zabezpieczeniem ale prezerwatywa spadła nie wiemy czy w trakcie czy na sam koniec to samo stało się również 16 października. Współżyłam też w inne dni ale raczej nie mają tu znaczenia bo zabezpieczenie nie zawiodło. Czy ktoś jest w stanie wydedukować z tego co napisałam czy jest bardzo możliwe zajście w ciąże? Wydaje mi się, że jak prezerwatywa spadła to mimo wszystko sperma nie mogła się przedostać przez nią czy z boku jakoś ale no nie wiem, może nie mam racji, może ktoś zaszedł w ten sposób w ciąże? Help.
    A jeszcze dodam, że dzisiaj jest 37 dzień cyklu, przez dwa dni bardzo bolały mnie piersi, dzisiaj momentami czuję tylko lekkie dziwne napięcie w nich. Tak po za tym nic mi nie dolega. Znaczy gardło mnie bolało, piłam wczoraj i dzisiaj gripex, a tydzień wcześniej miałam katar i również mnie bolało gardło, brałam tylko tabletki na gardło. Piszę o tym bo może to też ma jakiś wpływ na to.
    A i gdzieś tak tydzień po okresie czy w połowie cyklu (nie pamiętam kiedy to było) plamiłam na różowo, 2 plamki bardzo mało na papierze toaletowym.

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 26 października 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, wystarczy zrobić test, a wszystko będzie jasne.

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yyy no właśnie zrób test albo inaczej idź na betę z krwi a bedziesz miala 100% pewności. My tu Ci nie powiemy czy jesteś w ciąży...

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 października 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu testu nie zrobisz

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłaczam się do głosów wyżej, zrób test ;)
    W ciązy możesz być. Zawsze. A możesz też nie być. 50/50.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ