X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy endometrium ma szanse urosnąć jeszcze po owulacji?
Odpowiedz

Czy endometrium ma szanse urosnąć jeszcze po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 1-2 dni po owulacji byłam u lekarz i moje endo było bardzo cienkie 4mm.
    Czy jest szansa na ciąże przy tak cienkim endo?
    Czy może ono jeszcze trochę urosnąć ?

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium moze urosnac ale na ciaze przy tak cienkim endo srednie szanse :(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Dziewczyny, 1-2 dni po owulacji byłam u lekarz i moje endo było bardzo cienkie 4mm.
    Czy jest szansa na ciąże przy tak cienkim endo?
    Czy może ono jeszcze trochę urosnąć ?

    Bez leków wątpię. Ja też mam problem z cienkim endometrium i lekarz mi przepisał estrofem. Czy pomaga? Na pewno nie zmniejsza 🙃

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ