X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy isc z tym do ginekologa?
Odpowiedz

czy isc z tym do ginekologa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , mam pytanie czy nie bedzie ''obciachem'' isc do ginekologa z zapytaniem czemunie moge zajsc? bo staram sie od 3 msc i nici. moze mi cos dolega?

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze daj sobie jeszcze trochę czasu. Staraj się bez zaglądania na strony o niepłodności, bez celowania w dni płodne itp. Dopiero zaczynasz, młoda jesteś więc raczej nie ma się czym martwić. Jesli przez nastepne 3/4 miesiące nic się nie wydarzy, to idź do gina i powiedz, że się od roku starasz. Obciachem nie będzie, ale moze nie potraktować cie poważnie jak pójdziesz teraz. Podsumowując: starania bez stresu i wszelkich badań, pomiarów są skuteczniejsze, ale czekanie z diagnozą do roku czasu też nie wydaje mi się najlepszym pomysłem. Podstawowe badania warto zrobić wcześniej. Powodzenia :)

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec po prostu powiem , ze staramy sie dzidziusia i chce wykonac badania czy nie ma przeciwwskazan tak ?:)

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poszłam do ginekologa i powiedziałam, że chcemy zacząć starać się o maluszka i co uważa o tym, czy zaleca jakieś badania :) zalecił i w sumie dobrze bo okazało się, że mam rzadko owulacje i dzięki szybkiej interwencji nie straciłam cennego czasu :)

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, że warto się przejść. To nie zaszkodzi :-)

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak Patus :) To co pisze Miśkaa, to też dobry pomysł. Ja też przed starankami poszłam do gina, powiedziałam, ze przygotowuję się do ciąży i co powinnam zbadać. Z tym, że to są zupełnie inne badania niż takie diagnozujące niepłodność, wiec lepiej od razu otwarcie powiedzieć czego oczekujesz.

    Miśkaa lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej iść wcześniej ja długo zwlekałam bo myślałam z cyklu na cykl że się uda, i zanim poszłam z tym problemem do lekarza minął ponad rok starań potem długa diagnostyka zabieg laparoskopii monitoring cyklu i suplementacja luteiny, i tak do dnia dzisiejszego jeszcze się ni udało

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ