X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy jest jeszcze nadzieja że się udało?
Odpowiedz

Czy jest jeszcze nadzieja że się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BaliBliss Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 10 lipca 2022, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek dostałam okres po 5 dniach spóźnienia, w 34 dniu cyklu. Skończył się w piątek. W ciągu tych pięciu dni spóźnienia dwukrotnie robiłam testy o czułości 20mlU - w 29 i w 33 DC. W obu przypadkach były negatywne. Jednak dziś, w sobotę, w pracy towarzyszyły mi dziwne objawy. Kilkukrotnie kręciło mi się że w głowie, było mi okropnie gorąco mimo że inni twierdzili że wcale gorąco nie jest i była włączona klima. Gdy jeden z klientów rozpylił delikatnie około 1,5 meta ode mnie perfum w celu sprawdzenia zapachu momentalnie zrobiło mi się niedobrze mimo że pracuję z tymi zapachami na codzień i je lubię. Do tego praktycznie cały dzień odczuwam kłujący ból w jajnikach - głównie prawym ale chwilami i lewym. Nie wybudziło by to może moich podejrzeń bo straciłam nadzieję gdy pojawił się okres ale koleżanka z pracy zasugerowała czy nie jestem czasem w ciąży... Stwierdziła też że to że dostałam okres nie jest żadnym wyznacznikiem ponieważ jej mama miała podczas drugiej ciąży normalny okres aż do 6 miesiąca... Dodam też że mogłam mieć trochę przesunięty cykl, owulację bo w poprzednim miesiącu również spóźnił mi się okres ale tylko 2 dni... Czy któraś z was tak miała? Jest szansa że może jednak się udało?

  • Lexia Autorytet
    Postów: 729 1362

    Wysłany: 10 lipca 2022, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test, bo tutaj nikt nie wywróży ciąży po objawach. Jak masz w okolicy szpital z laboratorium czynnym 7 dni w tygodniu, to możesz zrobić betę z krwi i ona da Ci pewność. Ale test też powinien pokazać dwie kreski, jeśli to na prawdę ciąża.

    parsp2.png

    4cs:
    10.12.21: Blade ⏸️ z rana i mocniejsze po południu :)
    28.12.21: Pęcherzyk ciążowy w macicy😉
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    14.01.22: 20,9mm Dziecia. Skierowanie na prenatalne i L4.
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    07.03.22 (15+5): 168g cudnej Córki 💕💃🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Flawii 🌺
    05.05.22(24+1): 700g ruchliwej Dziewczynki 👱🏻‍♀️
    02.06.22(28+1): Flawia waży 1254g, 3. rocznica ślubu i przeprowadzka do nowego 🏡
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, ułożenie dziecka masakra, ale wszystkie pomiary dobre. Waga 1536g 👌🏻
    21.06.22(30+6): Flawia głową w dół 🙃
    04.07.22(32+5): 2065g Babeczki🧁
    21.07.22(35+1): 2500g Żabki 🐸
    18.08.22(39+1)- 3150g Słodzizny 🐰
    22.08.2022 o 12:18 siłami natury do wody rodzi się Flawia Emilia 💜 3260g i 56cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ