X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy jestem w ciąży?
Odpowiedz

Czy jestem w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadziejka231 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 maja 2023, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam szybkie pytanie odnośnie testu ciążowego pink super czuły, który wykrywa ciążę 6 dni wcześniej. Mianowicie mój dzień owulacji był 14 maja i także był stosunek za 6 dni wskazuje mi pierwszy dzień miesiączki więc dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny. 17 maja miałam lekkie skurcze bez żadnych plamień a z kolei 18 i 19 miałam lekkie blado różowe plemienia. Moje cykle trwają od 30 do 34 dni. Moje pytanie czy owy test jest wiarygodny i wyklucza ciążę? W pon mam rezonans z kontrastem i muszę wiedzieć bo ciąża go wyklucza. 😕

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5263 3167

    Wysłany: 23 maja 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka231 wrote:
    Hejka. Mam szybkie pytanie odnośnie testu ciążowego pink super czuły, który wykrywa ciążę 6 dni wcześniej. Mianowicie mój dzień owulacji był 14 maja i także był stosunek za 6 dni wskazuje mi pierwszy dzień miesiączki więc dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny. 17 maja miałam lekkie skurcze bez żadnych plamień a z kolei 18 i 19 miałam lekkie blado różowe plemienia. Moje cykle trwają od 30 do 34 dni. Moje pytanie czy owy test jest wiarygodny i wyklucza ciążę? W pon mam rezonans z kontrastem i muszę wiedzieć bo ciąża go wyklucza. 😕

    Hej, testy pink z mojego doświadczenia słabo się wybarwia i z pewnością nie są wiarygodne 6 dni przed terminem miesiączki. Jeżeli chcesz mieć większą pewność zrób beta hcg z krwi (możesz w jakimkolwiek laboratorium typu Alab, Diagnostyka). Jesteś pewna, że owu było 14 maja? Jutro byłoby 10 dpo dopiero, więc beta również może wyjść jeszcze niska/negatywna. Spróbuj zrobić betę w piątek, 12 dpo powinna już coś wskazać jeżeli jest ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2023, 17:55

    Hope..., Nadziejka231 lubią tę wiadomość

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3448 6986

    Wysłany: 23 maja 2023, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulacji była rzeczywiście 14 maja to dziś jest 9 dni po, mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia. Żaden test nie jest w 100 procentach wiarygodny tak wcześnie, a już chyba zwlaszcza Pink który się bardzo slabo wybarwia i pokazuje blade kreski przy beta hcg w setkach.
    Poczekaj jeszcze kilka dni, tak 12 dni po owulacji zwykle testy zaczynają już wychodzić - ale polecam robić jednak np. Facelle o czułości 10, lepiej sie wybarwiają, mi wyłapały ciążę bardzo wcześnie. A najlepiej pójść do razu na test z krwi - w czwartek/piątek już będzie wiarygodna.

    Nadziejka231 lubi tę wiadomość

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Nadziejka231 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 maja 2023, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku pokazywało mi owulację 11 maja a po większej ilości podanej temperatury, przesunęła się na 14 maja. To jest mój pierwszy miesiąc z mierzeniem temperatury.

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3448 6986

    Wysłany: 23 maja 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka231 wrote:
    Na początku pokazywało mi owulację 11 maja a po większej ilości podanej temperatury, przesunęła się na 14 maja. To jest mój pierwszy miesiąc z mierzeniem temperatury.

    W takim razie apka dopiero uczy się twoich objawów płodności i tego terminu owulacji nie można brać za pewnik. Pozostaje czekać i testować pod koniec tygodnia.

    Nadziejka231 lubi tę wiadomość

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ