X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy jestem w ciazy czy mam problem z miesiaczka??
Odpowiedz

Czy jestem w ciazy czy mam problem z miesiaczka??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 27 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane przyszle mamy!!

    Mam do Was pytanie poniewaz, obawjam sie troszke moim stanem.
    Od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia i jak na razie bez skutku...chybaa.

    Moim problemem jest to , ze gdy przed staraniami o dzidziusia mialam cykl 28 dniowy, kiedy zaczelam sie starac zmienil sie na 30 dniowy.
    Dzis mam 31 dc i nie mam ani okresu, ani nawet objawow zwiastujacych nadejscie @. Bola mnie troche sutki i pewnego razu mialam mdlosci..to sa jedyne objawy, wiec stwierdzilam ok moze w koncu sie udalo, ale zrobilam chyba multum testow ciazowych i nic . Wszystkie negatywne, kupowalam takie ktore, wykrywaja ciaze 4 dni przed spodziewana miesiaczka i ten rowniez negatyw... nie wiem troche sie boje, dzis ide do lekarki zeby zapisala mi skierowanie na bete (tutaj sama nie moge isc :/ Szwecja) wiec dopiero jutro pojde n bete i na pewno jutro nie dostane wynikow.

    Moje pytanie i obawy sa takie : Czy to mozliwe ze tym razem calkowicie mi sie rozlegulowal cykl? Ja czytalam tutaj na forum to widzialam ze duzo kobitek ma problem i czasami po 3 miesiace nie maja okresu.
    Ja mialam zawsze jak w zegarku!!
    (Ojjj wlasnie zwymiotowalam)
    No az nie moge uwierzyc ,ze mam same negatywne testy a przysiagam , ze zrobilam ich z 15!!!!

    To pierwszy raz kiedy spoznia sie okres.
    Kochane moze doradzicie.
    A moze za wszesnie robilam testy no ale 1 dzien po oczekiwanej miesiaczce robione testem, ktory wykrywa nawet 4 dni przed i negatyw?? Sama nie wiem co mam myslec.
    Wiem , ze ide na bete ale do wynikow mi jeszcze daleko dlatego pytam czy ktoras z Was kochane mialy podobne objawy. Z grory dziekuje za odpowiedz.

    Pozdrawiam

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 27 października 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, 28 a 31 to, przynajmniej moim zdaniem, bardzo mala roznica. To jest cykl uznawany za bardzo regularny. Nieregularny jest jak raz masz 26 a raz 36.

    Mimi1990 lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno Ty nie panikuj bo wlasnie od tego stresu staraniowego pewnie Ci cykl sie rozregulował. To normalne ze cykle moga byc nieregularne bo stres, przeziebienie itd jest wiele czynników. 3 miesiace staran to mało, poczekaj rok i wtedy sie zaczniesz denerwowac. A jak sobie wkrecasz wymioty to sie jeszcze nerwicy nabawisz od tego.

    Mimi1990 lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 października 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Mimi, 28 a 31 to, przynajmniej moim zdaniem, bardzo mala roznica. To jest cykl uznawany za bardzo regularny. Nieregularny jest jak raz masz 26 a raz 36.
    Psota gdzie ty nam zniknełaś :)

    Mimi1990 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli testy negatywne, to pewnie rozregulował ci się cykl od tego myślenia i stresowania się. Na początku starań, kiedy miałam ogromne parcie na sukces, mierzyłam, liczyłam, testowałam od 5dpo to z moich zegarkowych 28dniowych cykli zrobiło się raz ponad 40 dni, a za miesiąc chyba 35. I też wtedy panikowałam, że mam wszystkie objawy, na pewno się udało, na pewno to ja jestem jedną z tych niewielu którym testy nie wychodzą, a ciąża jest itd...
    Odpuść trochę i wrzuć na luz :) Nie sprawi to że zajdziesz od razu, ale twój organizm nie będzie wariował :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 09:41

    Mimi1990 lubi tę wiadomość

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 27 października 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za odpowiedzi!!!!!
    Wrzucam na luz zatem :) i co ma byc to bedzie. :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i udalo sie :) Jestem w ciazy :)

    aszka, Anatolka, izaabeelka lubią tę wiadomość

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ! Gratulacje jeszcze raz :):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi1990 wrote:
    Dziewczyny i udalo sie :) Jestem w ciazy :)
    i brawo :D a jednak wyszlo i fajnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje! :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ