X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy Ktoś miał podobnie? POMOCY
Odpowiedz

Czy Ktoś miał podobnie? POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem. W 11 dniu cyklu pojawiło się delikatne krwawienie, ciemnobrązowe. Przy tym odczuwam delikatny ból jak na @. Czy zdarzyło Wam się tak?
    Nigdy takie krwawienia po miesiączce nie występowały.
    Biorę tylko Femibion natal i siemie lniane. Moje cykle 32 33 34 dniowe. pomocy :(:(:(:(

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha myślę, ze plamienia śródcykliczne, o ile nie zdarzaja się za często, nie są niczym złym. Mogłoby to być plamienie owulacyjne, ale chyba za szybko na owulkę przy cyklach tej długości. Tak czy siak, warto powiedzieć o tym ginowi, żeby się nie zamartwiać.

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogła też owulacja w tym cyklu być wcześniej i cykl będzie krótszy. Tak samo jak Lili uważam że trzeba powiedzieć o tym lekarzowi.

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka razy ja miałam podobnie. 9 i 10 dzień cyklu (kilka dni przed owu.). Wprawdzie u mnie było to delikatne, jasne plamienie, ale myślę, że powód może być podobny :) Znalazłam w necie informację, że to może być część wydzieliny z macicy, która zatrzymała się w pochwie i wydostaje się z niej 2–3 dni po ustaniu krwawienia. Jednak jeśli masz możliwość skonsultuj się ze swoim lekarzem ginekologiem :) Powodów plamień może być wiele.

    weronika86, Mychaa22 lubią tę wiadomość

    hjo0q0v.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze skrocil sie cykl? od kiedy bierzesz siemie ? ono ma fitoestrogeny choc w malych ilosciach, jesli jestes wrazliwa na estrogeny mogl wywolac wczesniejsza owulacje...zobaczymy jutro jak bedzie z tempka... munirka tez moze miec racje.

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście!
    Dziękuję
    zobaczę jutro
    buziaczki

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    moze skrocil sie cykl? od kiedy bierzesz siemie ? ono ma fitoestrogeny choc w malych ilosciach, jesli jestes wrazliwa na estrogeny mogl wywolac wczesniejsza owulacje...zobaczymy jutro jak bedzie z tempka... munirka tez moze miec racje.
    a siemie biore od 25 stycznia czyli 9 dni

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ