X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mam jakieś szanse w tym cyklu?
Odpowiedz

Czy mam jakieś szanse w tym cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane, wszystko szło wyjątkowo pięknie, testy owulacyjne wręcz książkowo w poniedziałek wykazały, że w najbliższym czasie będzie owulacja, więc wzięliśmy się do dzieła... Wczoraj (15 dc), zaczęło boleć mnie gardło, dreszcze, w nocy obudziłam się z ogromnym bólem kości i stawów, gorączką, zawrotami głowy... Proszę, napiszcie, czy mam jeszcze jakieś szanse na to, aby w tym cyklu zobaczyć dwie kreski? Pozdrawiam.

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2017, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz udostępnionego wykresu i nic nie jestem Ci w stanie powiedziec bez niego. Pod wykresem masz możliwość "udostępnij wykres" i klikając tam zrób "dla wszystkich" i ok. Wtedy sie wyświetli i będzie można cos powiedzieć

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas książkowo <3 w odpowiednie dni.. I gdyby to było takie piękne i proste to by to forum nie istniało. :D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 16 listopada 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania a przeziebienie nie mają nic wspolnego ze sobą ;p Zawsze jest szansa. 10-11 dni po owulacji zrob test albo test z krwi. Powodzenia

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ