X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy mam panikowac starania-owulacja-krwawienie
Odpowiedz

czy mam panikowac starania-owulacja-krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje pomocy. 1.03 mialam 1d okresu z kalkulatora przy moich 29 cyklach wynikalo ze czas na seks to12-15owul i 16 na wypadek opoznienia tak tez robilismy takze 13 wyjechalam na narty na tydz zaobserwowalam ze sluz plodny wystapil 15/16 takze owulka sie pewnie przesunela ale kontynuowalismy starania chcialsm zrobic bete 1-2 kwietnia s dzis zobaczylam na majtkach krew wprawdzie nie duzo bo to kwadrat 2cm na 2cm ale czy to znaczy ze sie nie udalo i okres przyszedl wczesnirj? Co robic bo zaczynam psnikowac mialysie cos takiego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew na majtkach w kształcie kwadratu o wymiarach 2cm na 2cm?? A dobrze zmierzylas?

    cocosowa, momo1009, Ewa99, KMK, Magda lena, mar, Katarzyna87, WiedźmaMaKota, Maczek, camila lubią tę wiadomość

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory ale pewnie @ po prostu przyjdzie wcześniej. Zrób test jak chcesz miec pewność, a po samym śluzie nie da sie stwierdzić kiedy byla ovu.

    wredota lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam takiej sytuacji bo nie umie jeździeć na nartach i okresu nie wyliczam kalkulatorem tylko organizm sam decyduje u mnie kiedy mam dostać @ ;)
    Seksu nie uprawiamy kiedy na to czas tylko kiedy mamy ochotę. Niestety nie pomogę :/

    P.S. Na forum nikt nie wie czy jesteś w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 12:52

    Maialen, Ewa99, KMK, lauda., sylwiaśta159, WiedźmaMaKota, Maczek, camila, wredota lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity, jak masz panikowac,to lepiej zrob test lub bete, ewentualnie umow sie do gina i bedziesz miala jasnosc. Ja tez mialam wczoraj troche krwi, dzis plamienia,ale nie dajmy sie zwariowac. Plamienia w ciazy wystepuja dosc rzadko. Luzuj gume i rob testy,idz do lekarza lub czekaj na rozwoj sytuacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 12:54

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że pojawienie się okresu nie powinno być powodem do paniki.
    Chyba, że jest to twoja pierwsza miesiączka. To może być dla niektórych dziewczyn stresująca sytuacja.

    momo1009, Ewa99, lauda., Mona_M, mar, Blondik, Katarzyna87, sylwiaśta159, WiedźmaMaKota, Maczek lubią tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Krew na majtkach w kształcie kwadratu o wymiarach 2cm na 2cm?? A dobrze zmierzylas?
    Może to majtki w kształcie kwadratu 2 na 2cm...

    Infinity dla pewności możesz zrobić test, ale najbardziej prawdopodobne jest jednak to, że @ przyszła wczesniej

    Maialen lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz- troche zrozumienia dla nerwow.. plamka na majtkach ot co ok 2 cm przesadzilam z kwadratem..kocham sie tez jak mam ochote ale ten miesiac byl mega wazny bo jak nie zaszlam teraz to najblizsza szanse mam za 2 lata- leczenie biologiczne partnera i nie ma mowy o zajsci w ciaze tak powiedziala lekarka ze wzgledu na olbrzymie ryzyko wad genetycznych..:(. Dlatego nie wiem co robic chchcialabym zrobic nete ale czy to nie za wczesnie czy da prawidlowy wynik?

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :|
    Myślę, że nie za wcześnie, że już coś powinno wyjść.
    Choć tego ile by u Ciebie trwała wędrówka (tu mi brakuje fachowego słowa) od momentu zapłodnienia do zagnieżdżenia nikt nie przewidzi, a to ma kluczowe znaczenie dla wyniku testu

    PS. Wyjazd na narty, jeśli na dużą wysokość mógł tu mieć znaczenie i coś namieszać w organizmie (zmiana ciśnienia), nawet rozmawiałam o tym ostatnio z jedna lekarką, akurat nie ginekologiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 13:31

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity nie stresuj się tak bardzo takie niewielkie krwawienie może być poprostu krwawieniem implatacyjnym czego Ci życzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Momo1009 taka wędrówka trwa zwykle od tygodnia do 2.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli byloby mam nadzieje krwawieniem implementacyjnym to jezelibym robila jutro rano badanie to by dalo odpowiedz? Czy za wczesnie i od implementacji tez trzeba jaKis czas odczekac?

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 wrote:
    Momo1009 taka wędrówka trwa zwykle od tygodnia do 2.
    Tak tak, chodziło mi o braku słowa na określenie tego malutkiego wędrującego organizmka :)
    To co napisałaś właśnie potwierdza, że nie da się przewidzieć, czy beta już wyjdzie

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jeszcze nie wykryje lepiej z testem chwilę zaczekać choć jeżeli nie możesz się doczekać to najlepiej zrób betę.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity chyba musisz po prostu poczekać...jesli byloby to plamienie implantacyjne, to beta i tak ci wyjdzie dopiero najwczesniej za jakies 2 dni...
    powodzenia

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja z czekaniem 2 lata ze względu na leczenie - niewesoła.

    Jednak słowa jakimi opisałaś Twój cykl mnie rozbroiły :)
    Nie zazdroszczę kwadratu 2x2cm, z moich @ plam można było przynajmniej wróżyć, jak z wosku na andrzejki :D

    Maialen, miszkaaa lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, padłam...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rano zrobilam test apteczny.. negatywny:(. W pon uderzam na bete tylko nie wiem czy nie za wczesnie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ