X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mogą być żółte dni płodne
Odpowiedz

Czy mogą być żółte dni płodne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iiiczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny cykle mam 30-32 dniowe od 12 dc mam rozciągliwy śluz ale wydaje mi się że 13 dc miałam owulacje w ten dzień wystąpiło bardzo dużo śluzu rozciągliwego ale żółtego pierwszy raz mi się tak zdarzyło zawsze mam jak kurze jajko. (18dc) był żółty i wciąż rozciągliwy dzisiaj (19dc) jest biały czasami bardziej mętny ale nadal mocno rozciągliwy nie wiem o co chodzi bardzo obserwuję swój cykl i po owulacji zawsze mam biały śluz i konsystencji twarożku i nie jest rozciągliwy dodam że staramy się o dzidziusia i próbujemy się przytulać co 2 dni teraz od 2 dni nic bo chciałam bserwować właśnie swój śluz.Czy owulacja mogła się przesunąć aż tyle? I teraz dopiero zaczną się dni płodne i mogłam się pomylić? (mam różnie owulacje w ciążę w którą zaszłam i poroniłam był to 14dc)

  • iiiczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2020, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ??

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 15 listopada 2020, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli śluz nagle zróbił się żółty a wcześniej taki nie bywał to może być infekcja bakteryjna. Lepiej skonsultować się z lekarzem.

    iiiczka lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ