Forum Starając się - ogólne Czy mogę być w ciąży?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • azibomba Koleżanka

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 45 dc, miesiączki wciąż brak ostatnia 27 luty z tym że w tym razem powinna się pojawić około 40 dnia cyklu, gdyż jeden miesiąc mam 32,33 a na następny około 40 pewnie coś z jednym jajnikiem jest nie tak. Tempka w granicach 36.8 36.9 a testy ciążowe wciąż negatywne. Owulka nie wiem czy była bo owulacyjne robione codziennie nie wykazały drugiej kreski wyraźniejszej od kontrolnej była nieco jaśniejsza od kontrolnej 23dc a 24 już dużo bladsza. Przytulanko regularne co drugi dzień niekiedy też codziennie. Objawów ciąży nie mam oprócz bolących piersi i lekkich bóli brzucha takich jak na okres lecz nieco lżejszych. Weteranki pomóżcie!Myślicie że coś mi dolega czy to ciąża?

• niecierpliwa21 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy takim długim cyklu, jeśli do zapłodnienia doszłoby nawet ok. 20dc to testy powinny wykazać drugą kreskę. Jeśli zrobiłaś ich więcej niż 5 to szansa że wszystkie się mylą jest raczej znikoma. :)

Najlepiej iść do lekarza i przebadać hormony. Cykle dłuższe niż 35dni już wskazują na pewne zaburzenia.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 13:42

nxbhnwz.png
  • inka84 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widze wykresu, wiec jedyne co moge doradzic to test beta hcg, a jesli faza lutealna jest niepokojaco dluga to ginekolog.

ganndqk39u0k0xj0.png

dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego