X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mogę być w ciąży?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 45 dc, miesiączki wciąż brak ostatnia 27 luty z tym że w tym razem powinna się pojawić około 40 dnia cyklu, gdyż jeden miesiąc mam 32,33 a na następny około 40 pewnie coś z jednym jajnikiem jest nie tak. Tempka w granicach 36.8 36.9 a testy ciążowe wciąż negatywne. Owulka nie wiem czy była bo owulacyjne robione codziennie nie wykazały drugiej kreski wyraźniejszej od kontrolnej była nieco jaśniejsza od kontrolnej 23dc a 24 już dużo bladsza. Przytulanko regularne co drugi dzień niekiedy też codziennie. Objawów ciąży nie mam oprócz bolących piersi i lekkich bóli brzucha takich jak na okres lecz nieco lżejszych. Weteranki pomóżcie!Myślicie że coś mi dolega czy to ciąża?

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy takim długim cyklu, jeśli do zapłodnienia doszłoby nawet ok. 20dc to testy powinny wykazać drugą kreskę. Jeśli zrobiłaś ich więcej niż 5 to szansa że wszystkie się mylą jest raczej znikoma. :)

    Najlepiej iść do lekarza i przebadać hormony. Cykle dłuższe niż 35dni już wskazują na pewne zaburzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 13:42

    nxbhnwz.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widze wykresu, wiec jedyne co moge doradzic to test beta hcg, a jesli faza lutealna jest niepokojaco dluga to ginekolog.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ