X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY
Odpowiedz

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY

Oceń ten wątek:
  • eukaliptus333 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Błagam o pomoc. 25 marca miałam badanie hsg. Podczas badania okazało się, że mam sklejone jajowody, które w trakcie zabiegu zostały udrożnione. Kochaliśmy się z mężem w dni płodne, tak jak zalecił lekarz. Zaczęło się od zgagi. Później przestałam całkowicie pić kawę (którą do tej pory uwielbiałam), nie mogłam prawie nic jeść - zresztą do dzisiaj tak mam. Jestem cały czas zmęczona, boli mnie żołądek, bolą jajniki i kręgosłup ale całkiem na dole. Często chodzę do łazienki, tak co 2 godziny lub 1,5.
    wczoraj powinnam dostać planowo miesiączkę, jednak zamiast niej pojawił się jasnobrązowy śluz (tak jakby był wymieszany z krwią- ale tylko przy podcieraniu), dzisiaj rano już były odrobinki krwi ale dopiero gdy dotarłam głębiej. Zrobiłam dzisiaj test jednak jest negatywny. od samego rana jest mi niedobrze. A i zapomniałam że zaczęłam łączyć dziwnie potrawy np. jajecznica z chlebem z ogórkiem. Doda,m że zawsze miałam bardzo nieregularne miesiączki. Czy nadal mam szansę, że mi się udało?

  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz w którym jesteś dniu cyklu. A jak chcesz wiedzieć wcześniej to odlicz 10 dni od owulacji i idź na betę

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrażam zgodę. Jak dla mnie możesz być w ciąży. Nie mam nic przeciwko.

    P.S. Mój mąż też lubi jajecznicę z chlebem i ogórkiem, a w ciąży raczej nie będzie.

    Eklerka, Toxey, Maialen, Summerka, Amelia San, majamia, Matleena, Maczek, Lanusia93, Ewa99, tygrys73, Vuko, gosiunia, momo1009, Kłosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamieszałam fusy z porannej kawy, wskazują na ewentualną ciąże bliźniaczą, chłopczyk będzie miał na imię Pawełek a dziewczynka Kasia. Daj znać czy się zgadza.

    Idź na betę, skąd my mamy wiedzieć czy jesteś w ciąży. Jak się bzykałaś to jest taka szansa, a skoro robiliście to w dni płodne szansa jest większa... Dzizas...

    miszkaaa, Mona_M, Tova33, Eklerka, Summerka, Toxey, lauda., emilkaaa, Ewa99, tygrys73, Vuko, redmann, gosiunia, momo1009 lubią tę wiadomość

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że prawdopodobieństwo Twojego bycia w ciąży jest 50/50.
    Albo w niej jesteś, albo nie.

    Summerka, Ewa99, redmann lubią tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mysle ze masz szanse, a nawet 50% szans. Dzisiaj przez tą pogodne mam zakłócenia i wróżenie mi nie idzie. :D

    Sorki za sarkazm, ale nim ci nie powie czy się udalo czy nie, idź na betę to sie dowiesz

    Summerka, Toxey, Ewa99, gosiunia lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny .. czemu jesteście takie ironiczne.. wiem ze ten temat na okroągło się wałkuje, ale można normalnie odpowiedziec albo w ogole nie odpowiadać... toż to forum o ciąży, a nie o kosmetykach.

    Idź na bete i po sprawie kochana, dziewczyny mają rację... nie jestesmy w stanie odpowiedziec na twoje pytanie , musisz zrobic badanie z krwi.

    Paulette, zAgatka lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się też na Twoim miejscu nie nakręcała zbytnio tymi wszystkimi objawami. Prawda jest taka, że większość tych objawów które wymieniasz mogą występować w ciąży ale dopiero w późniejszych tygodniach! Pierwsze objawy ciążowe nie są miarodajne gdyż do złudzenia mogą przypominać PMS. Nawet jeśli wcześniej tak nie miałaś, to nic nie znaczy - teraz możesz mieć.
    Życzę Ci oczywiście ciąży, ale jak widać na OF nie zawsze się w nią zachodzi tak od razu. Gdy przed każdą @ będziesz tak szaleć, to zwariujesz, popadniesz w depresję, albo coś jeszcze innego. Musisz nauczyć się cierpliwości. To potrzebne, zwłaszcza przy dzieciach ;-)
    No i oczywiście beta - jak najbardziej na miejscu. Po co się wkręcać jak można zrobić badanie? Jeśli szkoda Ci kasy to uzbrój się w cierpliwość. W sumie nic dziwnego, że koleżanki się irytują, bo takich tematów tutaj pełno.

    Summerka, karmar, vincaminor lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, kolejna :/
    Tak, możesz być. A równie dobrze ciąży może nie być.
    Wróżek na forum nie ma, za to są ambulatoria, w których możesz oddać małą próbkę krwi i mieć 100% pewności co w trawie piszczy ;)
    inaa wrote:
    oj dziewczyny .. czemu jesteście takie ironiczne.. wiem ze ten temat na okroągło się wałkuje, ale można normalnie odpowiedziec albo w ogole nie odpowiadać... toż to forum o ciąży, a nie o kosmetykach.

    Idź na bete i po sprawie kochana, dziewczyny mają rację... nie jestesmy w stanie odpowiedziec na twoje pytanie , musisz zrobic badanie z krwi.
    Skąd ta ironia? Ano stąd, że to kolejna dziewczyna, która nawet nie pomyśli, nie rozejrzy się na forum, nie poszuka podobnego tematu tylko zakłada swój oddzielny wątek, w którym szuka potwierdzenia ciąży na podstawie bzdurnych objawów...
    Co innego jest doradzić komuś odnośnie interpretacji wykresu, a czym innym jest debatowanie nad tym czy koleżanka jest w ciąży bo zjadła jajecznicę z ogórkiem ;)
    Ja jadam taką od lat, baaa dodaję jeszcze paprykę pokrojoną w kostkę, szyneczkę i ser żółty, a na koniec to wszystko polewam keczupem - dla mnie pychota ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 08:50

    Summerka, Tova33, Katarzyna87, vincaminor, Basik122, Shibuya, Yousee, Vuko, gosiunia lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    oj dziewczyny .. czemu jesteście takie ironiczne.. wiem ze ten temat na okroągło się wałkuje, ale można normalnie odpowiedziec albo w ogole nie odpowiadać... toż to forum o ciąży, a nie o kosmetykach.

    Idź na bete i po sprawie kochana, dziewczyny mają rację... nie jestesmy w stanie odpowiedziec na twoje pytanie , musisz zrobic badanie z krwi.

    Serio qrvica mnie strzela jak widzę pińcetpiździesiąt tematów tego typu... Jak dorosła kobieta uprawia seks bez zabezpieczeń to chyba oczywiste, że może być w ciąży. Czy trzeba się o to pytać obcych ludzi na forum?! Wystarczy pomyśleć, rozważyć za i przeciw, zrobić sikańca albo iść na badania krwi. Nikt nikogo nie zdiagnozuje, że jest w ciąży, po zjedzeniu kanapki z ogórkiem na miłość boską!!!!

    Mnie nerwy ponoszą, uprawiałam seks z mężem w pełni księżyca, a wczoraj nie miałam ochoty na ulubionego batonika, czy to znaczy że jestem w ciąży?
    Nie!!! to znaczy, że mam 200 kcal do przodu!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 08:55

    Summerka, Tova33, miszkaaa, vincaminor, zwei_kresken, Maczek, Eklerka, Shibuya, hipisiątko, nataliano, Yousee, Vuko, gosiunia, momo1009 lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eukaliptus333 wrote:
    Hej dziewczyny. Błagam o pomoc. 25 marca miałam badanie hsg. Podczas badania okazało się, że mam sklejone jajowody, które w trakcie zabiegu zostały udrożnione. Kochaliśmy się z mężem w dni płodne, tak jak zalecił lekarz. Zaczęło się od zgagi. Później przestałam całkowicie pić kawę (którą do tej pory uwielbiałam), nie mogłam prawie nic jeść - zresztą do dzisiaj tak mam. Jestem cały czas zmęczona, boli mnie żołądek, bolą jajniki i kręgosłup ale całkiem na dole. Często chodzę do łazienki, tak co 2 godziny lub 1,5.
    wczoraj powinnam dostać planowo miesiączkę, jednak zamiast niej pojawił się jasnobrązowy śluz (tak jakby był wymieszany z krwią- ale tylko przy podcieraniu), dzisiaj rano już były odrobinki krwi ale dopiero gdy dotarłam głębiej. Zrobiłam dzisiaj test jednak jest negatywny. od samego rana jest mi niedobrze. A i zapomniałam że zaczęłam łączyć dziwnie potrawy np. jajecznica z chlebem z ogórkiem. Doda,m że zawsze miałam bardzo nieregularne miesiączki. Czy nadal mam szansę, że mi się udało?

    Biorąc pod uwagę, ze uprawiałaś sex bez zabezpieczeń w dni płodne, to tak istnieje prawdopodobieństwo...czy teraz czujesz sie bardziej w ciaxy, jak kilka osób Ci powiedziało, ze w niej, być moze, jesteś?

    A czy na pewno jesteś w ciazy.. Hmm. Moim zdaniem, w urojonej na pewno tak, skoro doszukujesz sie jej objawów, bo zjadłaś kanapkę z ogórkiem!

    A, no i ten brązowy śluz przy podcieraniu...a nie robiłaś wtedy kupy?

    PS tak, jestem chamska, ale tez mnie choooj strzela, jak widzę nty temat "czy jestem w ciazy", kobieto, idź na betę!!! Niech to sie stanie naszym mottem forumowym: KOBIETY NA BETY!!!!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 09:10

    marissith, vincaminor, Eklerka, Ewa99, Yousee, Vuko, Tova33 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno, kobieto, wyluzuj, zaczęłaś od zwrotu "błagam o pomoc", aż myślałam, ze masz poważny problem...a nie szukasz wróżki:)

    miszkaaa, Eklerka, Landryneczka, Lanusia93, Tova33, momo1009 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eukaliptus333 jeśli jadłaś fasolę lub wędzoną makrelę, robiłaś świecę czy wkładałaś sobie chusteczkę w pipkę to na bank jesteś w ciąży. Jak zapomniałaś o tych ważnych elementach to czekaj na małpę.

    marissith nie znałam próby fusowej, czy teraz też mogę ją zrobić? ;p

    marissith, Maczek, Landryneczka, Yousee, Tova33, Summerka lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    litości.....kto te pytania wymyśla,jakiś joke na dobry poczatek tygodnia?

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam ze w ciąży jesteś - kanapka z ogorkiem rozwiała moje wątpliwości

    Summerka, Landryneczka, Ewa99, Tova33, gosiunia, momo1009 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:

    marissith nie znałam próby fusowej, czy teraz też mogę ją zrobić? ;p
    Możesz, tylko kawa musi być bez mleka z 1 łyżeczką cukru, musisz mieć zgagę przez min 3 dni i od min 7 dni zaparcia. Poza tym zakładasz lewą nogę na prawą i mieszasz kubkiem z misiami w prawą stronę. Musisz jeszcze 3 razy splunąć do kubka żeby wróżba była prawdziwa. Imiona dzieci poznasz włączając TVN, będą to imiona usłyszane w 3 min od włączenia kanału.

    Summerka, Katarzyna87, odrobinacheci, Maczek, Shibuya, Lanusia93, Tova33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:27

    Eklerka, Tova33, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Możesz, tylko kawa musi być bez mleka z 1 łyżeczką cukru, musisz mieć zgagę przez min 3 dni i od min 7 dni zaparcia. Poza tym zakładasz lewą nogę na prawą i mieszasz kubkiem z misiami w prawą stronę. Musisz jeszcze 3 razy splunąć do kubka żeby wróżba była prawdziwa. Imiona dzieci poznasz włączając TVN, będą to imiona usłyszane w 3 min od włączenia kanału.

    Kawę bez mleka da się załatwić, cukier również. Zaparcia - no problemos, noga jak sama pójść na drugą nie będzie chciała to siłą ją zarzucę. Kubek z misiami też, ale TVN boję się włączyć! Gniewko, Kaj, Mania, Albert...to są pierwsze imiona jakie usłyszałam!!!

    marissith lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    O ZGROZO !!! Kobity przynajmnie raz wtygodnu pojawia sie watek z rozpaczliwa prosba o pomoc CZY JESTEM W CIAZY ??? ogarnijcie sie !!! wcale sie nie dziwie reakcji dziewczyn bo mnie szlag trafia jak czytam tagie glupie pytania i oczywiscie tysiac objawow ktore autorki tematu same sobie wmawiaja rozumiem wszysko ale nie bez przesady jezeli staracie sie o dziecko to zawzse jest mozliwosc ciazy najpredzes sie dowiesz jak zrobisz TTEST albo BETE i wiesz na czy jestes czy nie na litosc boska!!!


    PS Sory za sarkazm i ironie ale jestem 10dp moze to moj pierwszy objaw ciazy ;) :P

    kofeinka, Summerka, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:54

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ