X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mogę mieć nadzieje?
Odpowiedz

Czy mogę mieć nadzieje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karokao Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 22 października 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny,
    w maju samoistnie poroniłam - pusty pęcherzyk. Co miesiąc wariuje w pobliżu okresu. Tym razem jest inaczej. Okres miałam 4.10, owulacje 16.10, po około 5 dniach zauważyłam przezroczysty i jasno kremowy śluz - jest go mnóstwo, w dodatku kłuje mnie w podbrzuszu, boli, ciągnie, już sama nie wiem czy sobie wkręcam czy faktycznie jest coś na rzeczy. Miałyście coś takiego?

    uwo9yx8drhoakq0x.png

    26.05.2017r - samoistne poronienie - puste jajeczko
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 23 października 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam. I wiele osób zaciazonych nie wierzących jeszcze o tym i tych nieświadomych. To jak wróżenie z fusów ale nadzieje zawsze należy mieć.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 23 października 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co poczytałam na forum, to może tak być! Kiedy testujesz?
    Trzymam kciuki!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 08:36

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia i daj znac!!
    Dla starajacych sie kazdy szczegół ma znaczenie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ