X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mogę teraz zrobić test ciążowy? Takim testem?
Odpowiedz

Czy mogę teraz zrobić test ciążowy? Takim testem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dosiaa Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 30 marca 2018, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Mogę zrobić teraz o tej godzinie taki test ciążowy?
    Tak jak w poprzednim poście 19.03 kochałam się z chłopakiem i na w tedy miałam prawdopodobnie przesunięta owulacje ;)

    Minęło już 11 dni. Czy z takich tańszych testów wykarze mi prawidłowy wynik ?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 marca 2018, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz próbować ale z domowym testem bym na Twoim miejscu poczekała kilka dni jeszcze.
    Test najlepiej zrobić z pierwszego, najbardziej stężonego moczu po wstaniu, najczęściej jest to mocz poranny bo całą noc najczęściej sie do wc nie chodzi, ale w nocy także można robić.

    Dosiaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Dosiaa Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 30 marca 2018, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Możesz próbować ale z domowym testem bym na Twoim miejscu poczekała kilka dni jeszcze.
    Test najlepiej zrobić z pierwszego, najbardziej stężonego moczu po wstaniu, najczęściej jest to mocz poranny bo całą noc najczęściej sie do wc nie chodzi, ale w nocy także można robić.
    Zauważyłam po 22 że mam delikatne plamienia jakby, kolor niby jasno czerwony . Czy to możliwe że to zagniezdzenie się zarodka ?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 marca 2018, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dosiaa wrote:
    Zauważyłam po 22 że mam delikatne plamienia jakby, kolor niby jasno czerwony . Czy to możliwe że to zagniezdzenie się zarodka ?

    Tego Ci nikt nie powie niestety.
    Zastanawia mnie ta miesiączka 21.03. Bo jeśli była w tak dziwnym terminie po domniemanej owulacji (pewności nie mamy) to być może po prostu test jest niepotrzebny bo normalnie Ci dopiero cykl wrócił wtedy... Tego tez nie wiemy.
    Bez obserwacji swojego organizmu naprawdę ciężko powiedzieć cokolwiek...

    Dosiaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Dosiaa Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 30 marca 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Tego Ci nikt nie powie niestety.
    Zastanawia mnie ta miesiączka 21.03. Bo jeśli była w tak dziwnym terminie po domniemanej owulacji (pewności nie mamy) to być może po prostu test jest niepotrzebny bo normalnie Ci dopiero cykl wrócił wtedy... Tego tez nie wiemy.
    Bez obserwacji swojego organizmu naprawdę ciężko powiedzieć cokolwiek...
    Dziękuję ci za wszystkie odpowiedzi :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ