X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy może mi ktoś wyliczyc moje dni plodne?
Odpowiedz

czy może mi ktoś wyliczyc moje dni plodne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , jak w tytule, miesiaczke dostalam 17.01 trwala do 20.01. poprzednia skonczyla sie 25.12, kalendarzyk mi mowi ze dni plodne juz mialam. ale to nie mozliwe, poniewaz sledze to testami.

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu nie mówią o tym że owulka jest ..tylko że sie zbliża a może nawet i jej ji być...masz regularne cykle?udostepnij wykres jeśli mierzysz tempke wtedy po tempce można poznac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 15:08

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn chodzi o to,ze na tescie pojawila sie lekko blada druga kreska. Tak , wiem ,ze to znaczy ze sie zbliza. ALe kalendarzyk mowi zupelnie co innego. tak raczej regularne, potrafisz obliczyc dni plodne i nie plodne?

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że druga kreska jest lekko blada znaczy, ze owulka sie zbliza, wiec dni płodnych jeszcze pewnie nie masz. Tak jak mowi Strazaczka90- udostepnij wykres, a doradzimy bo tak na oko to nie da rady cokolwiek powiedziec:)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilu dniowe masz cykle?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ