Forum Starając się - ogólne czy może mi ktoś wyliczyc moje dni plodne?
Odpowiedz

czy może mi ktoś wyliczyc moje dni plodne?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , jak w tytule, miesiaczke dostalam 17.01 trwala do 20.01. poprzednia skonczyla sie 25.12, kalendarzyk mi mowi ze dni plodne juz mialam. ale to nie mozliwe, poniewaz sledze to testami.

• Strażaczka90 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu nie mówią o tym że owulka jest ..tylko że sie zbliża a może nawet i jej ji być...masz regularne cykle?udostepnij wykres jeśli mierzysz tempke wtedy po tempce można poznac

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 15:08

• patus1992 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn chodzi o to,ze na tescie pojawila sie lekko blada druga kreska. Tak , wiem ,ze to znaczy ze sie zbliza. ALe kalendarzyk mowi zupelnie co innego. tak raczej regularne, potrafisz obliczyc dni plodne i nie plodne?

• Ezia90 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że druga kreska jest lekko blada znaczy, ze owulka sie zbliza, wiec dni płodnych jeszcze pewnie nie masz. Tak jak mowi Strazaczka90- udostepnij wykres, a doradzimy bo tak na oko to nie da rady cokolwiek powiedziec:)

dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Strażaczka90 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilu dniowe masz cykle?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego