Forum Starając się - ogólne czy może mi ktoś wyliczyc moje dni plodne?
Odpowiedz

czy może mi ktoś wyliczyc moje dni plodne?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , jak w tytule, miesiaczke dostalam 17.01 trwala do 20.01. poprzednia skonczyla sie 25.12, kalendarzyk mi mowi ze dni plodne juz mialam. ale to nie mozliwe, poniewaz sledze to testami.

• Strażaczka90 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu nie mówią o tym że owulka jest ..tylko że sie zbliża a może nawet i jej ji być...masz regularne cykle?udostepnij wykres jeśli mierzysz tempke wtedy po tempce można poznac

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 15:08

• patus1992 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn chodzi o to,ze na tescie pojawila sie lekko blada druga kreska. Tak , wiem ,ze to znaczy ze sie zbliza. ALe kalendarzyk mowi zupelnie co innego. tak raczej regularne, potrafisz obliczyc dni plodne i nie plodne?

• Ezia90 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że druga kreska jest lekko blada znaczy, ze owulka sie zbliza, wiec dni płodnych jeszcze pewnie nie masz. Tak jak mowi Strazaczka90- udostepnij wykres, a doradzimy bo tak na oko to nie da rady cokolwiek powiedziec:)

dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Strażaczka90 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilu dniowe masz cykle?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ