X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy możliwa ciąża
Odpowiedz

Czy możliwa ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Poooja9063 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 lutego, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wiem, że wszystkie tutaj staracie się o ciążę .. mam nadzieję, że nie uraz was swoim postem...
    Cykle mam od 27 do 31 dni w 19dc teoretycznie płodnym uprawiałam petting bez penetracji - jednak obawiam się że sperma, preejakulat mógł się przedostać na palcach do pochwy .. 6h po tej sytuacji wzięłam escapelle, 9 dni po tej sytuacji zrobiłam beta hcg wynik ujemny ... Myślicie że ciąża w takiej sytuacji jest wogole możliwe. Dodam że w 20dc byłam u lekarza w opisie USG jest informacja ze widoczny płyn po owulacji w zatoce Douglasa ..nie ukrywam bardzo się denerwuje

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1936 2321

    Wysłany: 3 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą bliźniaki 😉

    Pati2804, S.Roszpunka, Butterfly23, Chesterka1124, Karo Lina lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Kinga25 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 lutego, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy lekarz tydzień przed miesiączką może wykluczyć ciążę ?? Miałam USG w 22 dniu cyklu przy cyklach 28 dni . Lekarz powiedział że ciąży nie ma i w tym miesiącu nie będzie endometrium 13 mm .

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7121 7188

    Wysłany: 3 lutego, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 wrote:
    Dziewczyny czy lekarz tydzień przed miesiączką może wykluczyć ciążę ?? Miałam USG w 22 dniu cyklu przy cyklach 28 dni . Lekarz powiedział że ciąży nie ma i w tym miesiącu nie będzie endometrium 13 mm .
    Dopiero przy becie 1000 widać pęcherzyk ciążowy. Więc nie ma opcji, żeby lekarz tydzień przed miesiączką wiedział, że nie będzie ciąży. Przyjmując, że owulację masz standardowo w 14 dc, to jeszcze mogło nawet nie dojść do zapłodnienia. Ale pytanie, co lekarz miał na myśli. Może to, że owulacji w ogóle nie było w tym cyklu? Endometrium grube, ładne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 22:10

    Truskawka18, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Kinga25 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 lutego, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie lekarz powiedział tylko że mam torbiel krwotoczna ale żeby się nie przejmować że zniknie i że ciąży nie ma i nie będzie.I właśnie się zastanawiam czy nie zmienić lekarza .

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7121 7188

    Wysłany: 3 lutego, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 wrote:
    Właśnie lekarz powiedział tylko że mam torbiel krwotoczna ale żeby się nie przejmować że zniknie i że ciąży nie ma i nie będzie.I właśnie się zastanawiam czy nie zmienić lekarza .
    No nie ma, bo jest jeszcze za wcześnie żeby była. A tą torbiel masz od dawna czy ona się dopiero pojawiła? Ją też trzeba kontrolować, bo niewiadomo czy się sama wchłonie.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Kinga25 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 lutego, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to jest tak że ja miałam w listopadzie zabieg laparotomii jajnika lewego bo miałam torbiel wielkości pomarańczy .W grudniu miałam kontrol i było wszystko dobrze i lekarz kazał się starać zajść w ciążę. 12 stycznia miałam miesiączkę tylko 2 dni w piątek zrobiłam USG i okazało się że mam torbiel na prawym jajniku 3 cm

  • Kinga25 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 lutego, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypowie się ktoś jeszcze ?

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1936 2321

    Wysłany: 4 lutego, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 wrote:
    Wypowie się ktoś jeszcze ?
    A kiedy masz dostać ten okres ?

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Kinga25 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 lutego, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 lutego

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7121 7188

    Wysłany: 4 lutego, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 wrote:
    9 lutego
    To 9.02 zrób test i będziesz wiedzieć na czym stoisz.

    S.Roszpunka, Kessa lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ