X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy mozna zajśc w ciązę w 21 dniu cyklu?
Odpowiedz

czy mozna zajśc w ciązę w 21 dniu cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie.bardzo proszę o poradę bo już się pogubiłam w tym obliczaniu dni płodnych. 12 sierpia poroniłam w 6 tc, od tego czasu miałam tylko 2 miesiączki co 26 dni (przed ciążą mniej więcej 28-30 dni).Ostatnią miesiączke miałam 22 pazdziernika, ok5,6 listopada robiłam testy owu i wynik był pozytywny, 11 listopada leciałam do męża ponieważ pracuje za granicą czułam ból jajnikow taki jak przy owu i z ciekawości zrobiłam test owu który wyszedł pozytywnie, potem powtórzyłam i rowniez dodatniNastepnego dnia byłam juz u mężą i kochaliśmy się ( do konca) w tym dniu test owu równeiz dodatni a janik mnie tak bolał ze nie mogłam z łózka wstać ( mam bardzo bolesne owu) przez nastepne 3 dni codziennie wspołzylismy. Okres powinnam dostać 17 (co 26 dni) dzisiaj mamy 23 a okresu nie ma, test ciązowy negatywny a od kilku dni boli brzuch. Powiedzcie mi , czy mozliwe jest drugie podejście do owulacji?? Nigdy o tym nie słyszałam, może te testy owu sa do kosza po prostu , i czy jest szansa abym zaszła w ciążę skoro nie mam miesiączki??Dziewczyny co sądzicie??Może któras była w podobnej sytuacji?proszę o opinie. Pozdrawiam

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolek: nie rób paniki, bo widzę twoje wpisy w każdym dziale i to po kilka sztuk, co już na początku skutecznie zniechęciło mnie do udzielania ci odpowiedzi.
    Bez wykresu nic się nie da stwierdzić. Starając się o dziecko, powinnaś sprawdzać: śluz/temperaturę/szyjkę macicy. Ból owulacyjny może występować przed, w trakcie jak i po owulce, i może się to zmieniać co miesiąc, gdyż za każdym razem może go wywoływać inny czynnik; testy owulacyjne są tylko dodatkiem, nie można opierać na nich wszystkiego.
    Byłaś u męża za granicą + panika i stres = pewne opóźnienie miesiączki. Nie przejmowałabym się tym tak bardzo skoro test negatywny. Poczekaj jeszcze tydzień spokojnie, jeśli się nie pojawi - zrób betę. Jak dla mnie to zwykłe przesuniecie owulku i miesiączki.
    PS. Jeśli owu miałaś rzeczywiście około 11 listopada, to miesiączkę powinnaś mieć 25.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2013, 19:07

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedz, ja nie paniuję, wręcz przeciwnie czekam na pozytywny wynik testu :) może się uda, jak nie bede sie dalej starać:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ