X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne - czy nareszcie się udało?
Odpowiedz

- czy nareszcie się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wikula1005 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lipca 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym się poradzić 😊
    Ostatnie krwawienie miałam 22.06,
    05.07 miałam dużo rozciągliwego śluzu, i dzień przed (04. 07) aż do 11.07 kochaliśmy się z partnerem,
    Od 12. 07 aż do dziś mam śluz mleczny rozciągliwy i uczucie wilgotności, w sobotę robiłam test i wyszedł negatywny,
    Okres powinnam dostać 20.07 i nie wiem czy sa jakieś szanse czy się nam udało w staraniach, czy miałyście przed @ testy wychodziły negatywne a potem okazało się ze jesteście w ciazy?
    Dodam jeszcze ze mam kłucie w prawym jajniku wzmożony apetyt, szyjke mam usytuowaną do połowy palca środkowego i jest lekko otwarta ale jestem po 1 porodzie i czytalam ze sie szyjka nie domyka juz ale ile jest w tym prawdy to nie wiem. Myślę że któraś z was miała taka sama sytuację i coś mi dopowie 🙂

  • Madlen2205 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 lipca 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodzę to samo, dwa cykle temu miałam podobnie, dodatkowo w dzień przed miesiączką miałam mdłości, wyczulenie na zapachy, że przy sprzątaniu cifem omal nie zwymiotowalam, ból piersi, kawa mi śmierdziała, nie byłam w stanie wypić, niestety testy negatywne, okres się spóźnił.
    Im dłużej ciągną się starania, tym więcej 'objawow' czuję, nie ma co się nakręcać, choć to strasznie trudne i czekać do dnia spodziewanej @.
    Trzymam kciuki, oby się Tobie udało!
    Powodzenia!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ