Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy nie za wcześnie na test?
Odpowiedz

Czy nie za wcześnie na test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 5 lipca, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. W lutym poronilam, wtedy udało się nam za 1 podejściem. Zaczęliśmy ponowne starania. We wtorek 25 czerwca wg kalendarzyka i testu owu miałam owulację. Kochaliśmy się we wtorek, środę i czwartek. Dziś jest 5 lipiec więc 10ty dzień po owulacji. Miałam test który niby wykrywa ciążę już 4 dni przed okresem ( powinnam dostać poniedziałek-wtorek) dziś go zrobiłam rano, niestety jest negatywny. Czy wynik już jest wiarygodny? Jak było u Was? Kiedy wyszedł wam 1 pozytywny test? Dziękuję i Pozdrawiam wszystkich :)

  • aszin Autorytet
    Postów: 5088 10953

    Wysłany: 5 lipca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegy91 wrote:
    Witam. W lutym poronilam, wtedy udało się nam za 1 podejściem. Zaczęliśmy ponowne starania. We wtorek 25 czerwca wg kalendarzyka i testu owu miałam owulację. Kochaliśmy się we wtorek, środę i czwartek. Dziś jest 5 lipiec więc 10ty dzień po owulacji. Miałam test który niby wykrywa ciążę już 4 dni przed okresem ( powinnam dostać poniedziałek-wtorek) dziś go zrobiłam rano, niestety jest negatywny. Czy wynik już jest wiarygodny? Jak było u Was? Kiedy wyszedł wam 1 pozytywny test? Dziękuję i Pozdrawiam wszystkich :)
    10dpo to jeszcze wcześnie, powtórz test za dwa dni :)

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze testy wychodziły dopiero w terminie miesiączki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ