X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy planować wyjazdy zagraniczne podczas starań o ciążę?
Odpowiedz

Czy planować wyjazdy zagraniczne podczas starań o ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba się trochę wyluzować nie możemy cały czas tylko o jednym myśleć, bo zwariujemy. Ciąża jeszcze przyjdzie ale nie możemy cały czas tylko na to stawiać co jeśli itd. Pomyślmy trochę o sobie o odpoczynku od tego wszystkiego, od tej owulacji, kochania się na czas. Pomyślmy o Nas o naszych facetach, odstresujmy się trochę;)

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana bardzo dobrze powiedziane(a raczej napisane) :)

    Joana91 lubi tę wiadomość

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:28

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kiedys schizowalam i np. odkladalam staranka bo costam. Teraz zyje sobei normalnie i planuje urlopy. W lutym bylismy na poludniu Afryki. Bilet kupowalam wiedzac od ginki ze owulka byla z dwoch jajnikow. Na urlop zawsze w razie czego mozna nei jechac. Gdybym dowiedziala sie wtedy ze sie udalo to zastanowilabym sie czy leciec czy nie.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my w tym roku odpuszczamy :) mieliśmy jechać do Czarnogóry, ale wybierzemy coś bliżej i na pewno w Unii :) opieka medyczna pod ręką na nfz, do tego wykluczam lot samolotem przy staraniach

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:28

    chmurreczkaa, SunSun lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja choć nie planuję zagranicznych wojaży to tak jak pisałam 2 tyg nad Bałtykiem mi odpowiadają :) To dobry kompromis moim zdaniem :) Podziwiam np. moją szwagierkę, która też jest zaciętą staraczką. Gdy zaproponowaliśmy im wspólny wyjazd to stwierdziła, że ma nadzieję, że w tym czasie będzie już w ciąży i absolutnie NIC nie planuje, bo ona w ciąży to zamierza leżeć plackiem. Z takim podejściem to ja dziękuję, każdemu coś os życia się należy. Takie przesadne chuchanie i dmuchanie na siebie to ogromna przesada.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już kupiliśmy bilety i na początku nawet do głowy mi nie przyszło ,że latanie samolotem może być zakazane! Jednak starań też nie odkładamy...co ma być to będzie.Dwie i pół godzinki lotu w razie czego będę konsultować z lekarzem.Ale swoją drogą przypomniało mi się ,jak jakiś czas temu(dokładnie taki czas gdzie wolałam imprezy ,piwko i papieroski- a nie dzieci)koleżanka wybierała się w siódmym miesiącu do Portugalii i żaliła się ,że wszyscy jej to odradzają bo to niebezpieczne.I ja-że za chiny nie mogłam pojąc dlaczego(że pasów nie będzie mogła zapiąc, czy co?;-))dzielnie ją wspierałam i wysyłałam!!!Ranyyy ;-)
    Ale wszystko się zakończyło szczęśliwie a ona ma piękne zdjęcia z jeszcze pięknieszym słonecznym brzuszkiem!;)

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    A ja choć nie planuję zagranicznych wojaży to tak jak pisałam 2 tyg nad Bałtykiem mi odpowiadają :) To dobry kompromis moim zdaniem :) Podziwiam np. moją szwagierkę, która też jest zaciętą staraczką. Gdy zaproponowaliśmy im wspólny wyjazd to stwierdziła, że ma nadzieję, że w tym czasie będzie już w ciąży i absolutnie NIC nie planuje, bo ona w ciąży to zamierza leżeć plackiem. Z takim podejściem to ja dziękuję, każdemu coś os życia się należy. Takie przesadne chuchanie i dmuchanie na siebie to ogromna przesada.
    no zdecydowana przesada-takie leżenie też nie wskazane przecież!

    ex2btv738sn49jef.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:28

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to troszkę nie wierzę że do tego czasu zaciaze więc w sierpniu Egipt. Najwyżej męża samego puszcze :)

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wiem, że w tym miesiącu nici ze staranek, bo mąż w delegacji i owulacja ucieknie, więc może pod koniec maja jakiegoś lasta złapiemy. Urlop dobrze nam zrobi, może stres trochę odpuści :)

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 15 stycznia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Maltę, na stronie wakacje pl według mnie jest najwięcej ofert. Ja byłam w zeszłym roku w w kwietniu i się spaliłam ale możesz jechać w sezonie, jest mega dużo do zwiedzania, polecam
    A jak się boisz to po prostu zostań w Polsce :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ