X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy prolaktyna na wpływ na śluz płodny
Odpowiedz

czy prolaktyna na wpływ na śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Spróbuj, niektórym dziewczynom zazieleniło się w pierwszym cyklu starań z żelem, może i Tobie się uda :) Mi pomógł wiesiołek, odkąd go łykam śluzu mam naprawdę sporo :) Powodzenia!

    hej hej :)
    U mnie wiesiołek nie przynosi skutku a łykam dłuższy czas oeparol.
    I pije siemie lniane.. kupiłam sobie też witaminy falvit + kwas foliowy :)

    Pozdrowienia

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mi osobiście pomaga mieszanka Oeparol+witamina B :) już od pierwszego cyklu lało się ze mnie.

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Livia30 u mnie to jest wszystko pogmatwane bardzo :)

    Walczę o dzidziusia z mężem już trzeci cykl (wiem,że to krótki czas), byłam na monitoringu cyklu - pęcherzyki rosną i do tego ładne, dostałam luteine 50 aby odrobinę polepszyć swoje szanse.. Jednak ciągle czuję, że coś jest nie tak i głupieje. W listopadzie byłam u ginekologa w 15 dc powiedział, że pęcherzyk ma już 18 mm i że od 16 dc powinniśmy się starać bo wchodzę w czas owulacyjny. Wszystko było by pięknie gdyby nie to, że robiąc testy owulacyjne każdy wyszedł negatywnie druga kreska prawie,że już niewidoczna od 15 dc do dzisiaj tj. 17 dc. Natomiast wcześniej w 13 i 14 dc były prawie dwie równie mocne. Staram się obserwować ale to również mi nie wychodzi (odstawiłam w sierpniu tabletki) tak jak nigdy nie miałam przed ich braniem problemu ze śluzem tak teraz w tych wszystkich cyklach wcale nie jestem w stanie go zaobserwować co dodatkowo mnie martwi. Szyjka macicy "tańcuje" i robi co jej się żywnie podoba. Ginekolog twierdzi, że wszystko jest dobrze na usg, nie ma zmian, jajniki pracują (o dziwo na zmianę), wyniki z prolaktyny robiłam - są w normie.. Piję siemie lniane, wcześniej brałam olej z wiesiołka ale nic nie działa..
    Już szczerze troszkę mnie to podłamuję...


    Z serdecznościami.. G


    ja tam testom owu nie wierze...MOja koleżanka zaszła w ciaże z testem negatywnym...w 18 dc zrobiła test był negatyw i było jedno serduszko...na koniec cyklu miała zielony koniec....więc nie warto nawet je robić

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    ja tam testom owu nie wierze...MOja koleżanka zaszła w ciaże z testem negatywnym...w 18 dc zrobiła test był negatyw i było jedno serduszko...na koniec cyklu miała zielony koniec....więc nie warto nawet je robić

    W sumie piękny przypadek :)
    ja przez testy zgłupiałam :P

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja użyłam pare razy w cyklu...i mi te testy owu nie potwierdziły ;P

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LO
    Pomarańczka wrote:
    Livia30 u mnie to jest wszystko pogmatwane bardzo :)

    Walczę o dzidziusia z mężem już trzeci cykl (wiem,że to krótki czas), byłam na monitoringu cyklu - pęcherzyki rosną i do tego ładne, dostałam luteine 50 aby odrobinę polepszyć swoje szanse.. Jednak ciągle czuję, że coś jest nie tak i głupieje. W listopadzie byłam u ginekologa w 15 dc powiedział, że pęcherzyk ma już 18 mm i że od 16 dc powinniśmy się starać bo wchodzę w czas owulacyjny. Wszystko było by pięknie gdyby nie to, że robiąc testy owulacyjne każdy wyszedł negatywnie druga kreska prawie,że już niewidoczna od 15 dc do dzisiaj tj. 17 dc. Natomiast wcześniej w 13 i 14 dc były prawie dwie równie mocne. Staram się obserwować ale to również mi nie wychodzi (odstawiłam w sierpniu tabletki) tak jak nigdy nie miałam przed ich braniem problemu ze śluzem tak teraz w tych wszystkich cyklach wcale nie jestem w stanie go zaobserwować co dodatkowo mnie martwi. Szyjka macicy "tańcuje" i robi co jej się żywnie podoba. Ginekolog twierdzi, że wszystko jest dobrze na usg, nie ma zmian, jajniki pracują (o dziwo na zmianę), wyniki z prolaktyny robiłam - są w normie.. Piję siemie lniane, wcześniej brałam olej z wiesiołka ale nic nie działa..
    Już szczerze troszkę mnie to podłamuję...


    Z serdecznościami.. G[/QUOTE

    Kochana znam dziewczynę która po tabletkach zaszła po 7 mies ...nie panikuj twój organizm musi sie wygenerować po tabletkach ...

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, wysoka prolaktyna powoduje suchość pochwy :( odczułam to na własnej skórze- mało ogólnie śluzu.od kiedy łykam bromergon to nastąpiła u mnie znaczna poprawa i codziennie mam śluz a m. mówi że jest jak za dawnych czasów :) na początku cyklu warto też wiesiołka i siemię pić. magnez i b6 też poprawiają śluz. może u mnie to jakieś placebo, ale myślę, że wysoka prl była winowajcą...

    dancerina lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    hej hej :)
    U mnie wiesiołek nie przynosi skutku a łykam dłuższy czas oeparol.
    I pije siemie lniane.. kupiłam sobie też witaminy falvit + kwas foliowy :)

    Pozdrowienia

    W takim razie koniecznie wypróbuj żel :) Jeżeli tylko brak śluzu jest przyczyną niepowodzeń, powinien Ci pomóc :)

    dancerina lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja :d

    Witaj wieczorną porą :)
    Już postanowiłam, że spróbujemy z lubym w grudniowym cyklu. Teraz czekam na @ :D

    dancerina lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na @

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się nie doczekałam :)
    Jestem w 4 tygodniu ciązy, szczęście ma już 5 mm, jest widoczne na usg :) wszystko przebiega pomyślnie

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka gratulacje! Widzisz tak się martwiłaś. Czyli w tym cyklu co zaszłaś nie zaobserwowałaś śluzu płodnego?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Pomarańczka gratulacje! Widzisz tak się martwiłaś. Czyli w tym cyklu co zaszłaś nie zaobserwowałaś śluzu płodnego?

    Cześć, pff o śluzie płodnym nie mogło być nawet mowy. Bo takiego nie było! :)

    Możliwe, że był przy szyjce macicy (chociaż ja badając ) i tak nie zaobserwowałam :D

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to mnie pocieszyłaś :D Dbaj o dzidzię :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Noo to mnie pocieszyłaś :D Dbaj o dzidzię :)

    Organizm kobiecy jest nie przewidywalny :) śluzem się nie martw..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ