X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy test moze pokazywac wynik negatywny, a ciaze wykazal dopiero wynik bety?
Odpowiedz

czy test moze pokazywac wynik negatywny, a ciaze wykazal dopiero wynik bety?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak uważacie dziewczyny? moze ktoras z was sie spotkala z takim przypadkiem?

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 26 lipca 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że tak może być. Widziałam parę takich wykresów.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, znam dużo koleżanek, którym test pokazał tylko jedna kreske, a beta była pozytywna. albo znów odwrotnie test był pozytywny a beta nie, takze ja testom nie wierzę, stawiała bym zdecydowanie na bete.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ci juz mowilam hehe... mi w pierwszej ciazy tak wyszlo. Testy nie a beta tak. A teraz odwrotnie. Testy cienie a beta nie :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciazy 11 lat temu mialam strasznie dziwnie...testy pokazywaly negatyw a ja ( mialam 16 lat) wmowilam mamie ze jestem w ciazy..jak mnie za wlosy zaprowadzila do gina to juz byla 6 tygodniowy zarodek hahah chyba bog wysluchal moich prosb bo bym lansko dostala hahah pozniej na zarty robilam jeszcze testy to dopiero kolo 8tygodnia pokazala sie jasna kreska...synek ma juz 10 lat i urodzil sie wielki i zdrowy.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ