Forum Starając się - ogólne czy test moze pokazywac wynik negatywny, a ciaze wykazal dopiero wynik bety?
Odpowiedz

czy test moze pokazywac wynik negatywny, a ciaze wykazal dopiero wynik bety?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lipca 2013, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak uważacie dziewczyny? moze ktoras z was sie spotkala z takim przypadkiem?

• Konwalia Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2013, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że tak może być. Widziałam parę takich wykresów.

l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2013, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, znam dużo koleżanek, którym test pokazał tylko jedna kreske, a beta była pozytywna. albo znów odwrotnie test był pozytywny a beta nie, takze ja testom nie wierzę, stawiała bym zdecydowanie na bete.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2013, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ci juz mowilam hehe... mi w pierwszej ciazy tak wyszlo. Testy nie a beta tak. A teraz odwrotnie. Testy cienie a beta nie :)

• weronika86 Autorytet

Wysłany: 30 lipca 2013, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciazy 11 lat temu mialam strasznie dziwnie...testy pokazywaly negatyw a ja ( mialam 16 lat) wmowilam mamie ze jestem w ciazy..jak mnie za wlosy zaprowadzila do gina to juz byla 6 tygodniowy zarodek hahah chyba bog wysluchal moich prosb bo bym lansko dostala hahah pozniej na zarty robilam jeszcze testy to dopiero kolo 8tygodnia pokazala sie jasna kreska...synek ma juz 10 lat i urodzil sie wielki i zdrowy.

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego