X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy to ciąża?
Odpowiedz

czy to ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aniulek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed okresem czyli przed czwartkiem:)było mi słabo i bardzo nie dobrze te objawy trwają do teraz;/tylko ze miałam okres, ale też był coś dziwny.Zawsze miałam czerwony okres a teraz miałam jasny róż;/w 3 dzień myślałam że mi się już skończył bo nic prawie nie było i tak było przez 2 jeszcze kolejne dni!
    robiłam sobie test w sobotę i wyszło ze nie jestem!tylko czytałam ze czasem te testy są słabe

  • aniulek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i zapomniałam dodać że zawsze mam okres obfity! i w trzeci dzień co robiłam test był też obfity a potem właśnie słaby i nadal ten jasny róż

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulek wrote:
    a i zapomniałam dodać że zawsze mam okres obfity! i w trzeci dzień co robiłam test był też obfity a potem właśnie słaby i nadal ten jasny róż

    to, że okres był inny niż zazwyczaj nie oznacza ciąży. ja też raz mam słabe plamienia, raz mocniej krwawię i jest to chyba zupełnie normalne. nie sądzę byś była w ciąży, ale jeśli chcesz rozwiać wszystkie wątpliwości zrób test z krwi betaHCG i będzie wszystko jasne.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • aniulek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie takie badanie można zrobić?

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w każdym laboratorium właściwie, np. w pobliskim szpitalu.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zerknij do mnie...@ miałam 1 dzien i to skąpa ..potem pare dni plamień...i tez nie wiem ...co się dzieje...jeszcze ta wysoka tempka..chyba zrobić muszę test wtedy będe wiedziała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 17:52

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strażaczka90, a Ty nie robiłaś testu ciążowego po tym jak Twoja miesiączka okazała się tylko plamieniem? może Ty w ciąży cholerka jesteś? po test i to już!!!

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    strażaczka90, a Ty nie robiłaś testu ciążowego po tym jak Twoja miesiączka okazała się tylko plamieniem? może Ty w ciąży cholerka jesteś? po test i to już!!!
    nie robiłam bo bałam się zawieść ;/ test mam Kochana w domu...jutro zamierzam zrobić..:*ale doszły mi mdłości wieczorne ból krzyża i lekkie bóle piersi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 17:59

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po takim czasie to nawet z popołudniowego moczu wyjdzie druga krecha. może zrób teraz, będziesz wiedziała na czym stoisz :) trzymam kciuki Kochana :)

    nie chcę Cię przesadnie nakręcać, ale mdłości by pasowały w tym czasie :) sprawdź dziewczyno i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 18:02

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Strazaczko zrób testa :)
    a nie lepiej poczekać??sama nie wiem:( podbrzusze mnie boli jak na @.Zrobie jutro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 20:17

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie wytrzymała ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja bym nie wytrzymała ;)

    ja też nie, w życiu :) jeśli to ciąża to wyjdzie Ci nawet test zrobiony o tej godz, minęło już tyle czasu, że nie masz na co czekać. A jeśli to tylko złudna nadzieja, to powiedz mi, po co nią żyć dalej? Czym szybciej się pozbierasz tym szybciej zaczniesz nowe staranka :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • sasanitka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 13 października 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny, czy mogę być w ciąży? wedle tego kalendarzyka: http://dniplodne.schorzenia.info/ - powinnam mieć okres 2 tygodnie temu, zwykle mi się nie spóźniał, ale prawda jest, że ostatnio mialam dużo stresów, mało jadłam itp. Nie chcę panikować, ale kompletnie mi się nie układa z partnerem i ciąża będzie dla mnie katastrofą... Chyba boję się nawet zrobić test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak współżyjesz bez zabezpieczenia i nie masz okresu, to oczywiście, że możesz być w ciąży. Zrób test i będzie wszystko jasne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ