X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy to ciąża ?
Odpowiedz

czy to ciąża ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • romaa Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja z nietypowym tematem. Wiem, że większość użytkowniczek tutaj stara się o dziecko ale ja natomiast póki co nie planuje, lecz niepokoją mnie pewne objawy. Otóż w wigilię dostałam okres, w pierwszy dzień świąt nocowalam u chłopaka i jakoś tak wyszło ze doszło do współżycia. To był mój pierwszy raz, poza tym miałam okres więc myślałam że ryzyko znikome na ciąże na dodatek on miał prezerwatywę i nie doszedł we mnie tylko zdążył wyłożyc jeszcze ze spokojem. Teraz brakuje mi jakiś tydzien do okresu, ale pare dni temu dostałam już bóle kręgosłupa i podbrzusza jak zwykle dostawałam w pierwszy dzień okresu. Mam też bardzo nabrzmiałe piersi i wrażliwe a do okresu jeszcze tydzień! zawsze bolałby mnie dzień czy dwa dni przed... nie wiem co się dzieje ale boje się ciąży.. co sądzicie ? jest to możliwe ? pierwszy raz + okres + guma + dojście na zewnątrz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wątpie, żebyś w ciąży była..

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    romaa wrote:
    Witam, ja z nietypowym tematem. Wiem, że większość użytkowniczek tutaj stara się o dziecko ale ja natomiast póki co nie planuje, lecz niepokoją mnie pewne objawy. Otóż w wigilię dostałam okres, w pierwszy dzień świąt nocowalam u chłopaka i jakoś tak wyszło ze doszło do współżycia. To był mój pierwszy raz, poza tym miałam okres więc myślałam że ryzyko znikome na ciąże na dodatek on miał prezerwatywę i nie doszedł we mnie tylko zdążył wyłożyc jeszcze ze spokojem. Teraz brakuje mi jakiś tydzien do okresu, ale pare dni temu dostałam już bóle kręgosłupa i podbrzusza jak zwykle dostawałam w pierwszy dzień okresu. Mam też bardzo nabrzmiałe piersi i wrażliwe a do okresu jeszcze tydzień! zawsze bolałby mnie dzień czy dwa dni przed... nie wiem co się dzieje ale boje się ciąży.. co sądzicie ? jest to możliwe ? pierwszy raz + okres + guma + dojście na zewnątrz...


    nie martw się, na pewno nie jesteś w ciąży, chyba się ciąży za bardzo obawiasz i może dlatego organizm tak reaguje :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wątpię. A na przyszłość - jeśli masz mieć schizy ciążowe przy gumie i stosunku przerywanym, to lepiej w ogóle odpuść seks i poczekaj ;)

    A okres bynajmniej nie wyklucza zaciążenia. Jeśli masz krótkie cykle i wczesne owulacje, to i na samym początku cyklu można zajść w ciążę.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteś ziemianką to szansy na zajście w ciąże praktycznie nie masz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 12:24

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • romaa Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Też myślę, że za bardzo się obawiam i przez to tak mój organizm reaguje, ale przestraszyłam się bo nigdy wcześniej tak nie miałam.

    zuzzi boję sie ciąży póki nie mamy stabilizacji to fakt, ale kochamy się i ciężko się po prostu czasem powstrzymać ;)

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byłoby niepokalane poczęcie gdybyś zaszła w ten sposób ;)

    Lena87, Mordeczka lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kiedyś gdzieś pisałam: piłeś - nie jedź. Nie chcesz dzieci - weź pod uwagę, ze nic poza abstynencją nie daje 100% pewności, ze ciąży nie ma. Gumki pękają, tabletki zawodzą, stosunek przerywany to w ogóle nie jest metoda.

    I nie oceniam, ani nie potępiam, tylko mówię. Jak masz się tak stresować za każdym współżycie, to lepiej poczekaj, aż będziesz gotowa przyjąć również niespodziewaną ciążę.

    Rudasek, perelka89, Maczek, lauda., Paula_21, Emma80, kita, Mona_M, Gianna, miszkaaa lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Już kiedyś gdzieś pisałam: piłeś - nie jedź. Nie chcesz dzieci - weź pod uwagę, ze nic poza abstynencją nie daje 100% pewności, ze ciąży nie ma. Gumki pękają, tabletki zawodzą, stosunek przerywany to w ogóle nie jest metoda.

    I nie oceniam, ani nie potępiam, tylko mówię. Jak masz się tak stresować za każdym współżycie, to lepiej poczekaj, aż będziesz gotowa przyjąć również niespodziewaną ciążę.

    Złota na prezydenta :):):)
    Podpisuje sie wszystkimi kończynami pod tym!!!!

    Złota, Lena87, miszkaaa lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś w ciąży na bank! Dajcie mu na imię McGyver.
    romaa wrote:
    Witam, ja z nietypowym tematem. Wiem, że większość użytkowniczek tutaj stara się o dziecko ale ja natomiast póki co nie planuje, lecz niepokoją mnie pewne objawy. Otóż w wigilię dostałam okres, w pierwszy dzień świąt nocowalam u chłopaka i jakoś tak wyszło ze doszło do współżycia. To był mój pierwszy raz, poza tym miałam okres więc myślałam że ryzyko znikome na ciąże na dodatek on miał prezerwatywę i nie doszedł we mnie tylko zdążył wyłożyc jeszcze ze spokojem. Teraz brakuje mi jakiś tydzien do okresu, ale pare dni temu dostałam już bóle kręgosłupa i podbrzusza jak zwykle dostawałam w pierwszy dzień okresu. Mam też bardzo nabrzmiałe piersi i wrażliwe a do okresu jeszcze tydzień! zawsze bolałby mnie dzień czy dwa dni przed... nie wiem co się dzieje ale boje się ciąży.. co sądzicie ? jest to możliwe ? pierwszy raz + okres + guma + dojście na zewnątrz...

    Maczek, Złota, Summerka, Lianna, agania, Emma80, zwei_kresken, przyszła mama:), Lena87, miszkaaa, Marribell lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma to musiałby być cud. możesz spać spokojnie. jeśli dobrze zrozumiałam to był twój pierwszy raz? no cóż ja ze swoim narzeczonym śpię od kilku lat i dopiero nie dawno udało nam się . Uwierz to wcale nie jest takie proste.

    Złota - co do Twoich metod owszem się zgadzam, gumki pękają itd. Ale mam jedną małą dygresję. Może nie uwierzycie ale ja ze swoim nigdy się nie zabezpieczaliśmy tylko stosunek przerywany. I nigdy nie zaszłam. (tak wiem jak nie chcecie ciąży to nie słuchajcie mnie ;) ) ale mówię prawdę. Nawet zaczęłam się bać, że może jednak coś z nami jest nie tak. No i postanowiliśmy się skończymy ze stosunkiem przerywanym tylko postaramy się o dziecko. No i wiadomo kilka miesięcy i nic. Dopiero jak przestałam o tym myśleć i zrobiliśmy to w MOJE WYLICZONE dni niepłodne :D ujrzałam 2 kreski :)

    Więc wcale nie jest tak łatwo zajść w ciąże jak niektórym się wydaje .

    kita lubi tę wiadomość

  • romaa Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_21 wrote:
    roma to musiałby być cud. możesz spać spokojnie. jeśli dobrze zrozumiałam to był twój pierwszy raz? no cóż ja ze swoim narzeczonym śpię od kilku lat i dopiero nie dawno udało nam się . Uwierz to wcale nie jest takie proste.

    Złota - co do Twoich metod owszem się zgadzam, gumki pękają itd. Ale mam jedną małą dygresję. Może nie uwierzycie ale ja ze swoim nigdy się nie zabezpieczaliśmy tylko stosunek przerywany. I nigdy nie zaszłam. (tak wiem jak nie chcecie ciąży to nie słuchajcie mnie ;) ) ale mówię prawdę. Nawet zaczęłam się bać, że może jednak coś z nami jest nie tak. No i postanowiliśmy się skończymy ze stosunkiem przerywanym tylko postaramy się o dziecko. No i wiadomo kilka miesięcy i nic. Dopiero jak przestałam o tym myśleć i zrobiliśmy to w MOJE WYLICZONE dni niepłodne :D ujrzałam 2 kreski :)

    Więc wcale nie jest tak łatwo zajść w ciąże jak niektórym się wydaje .

    Dzięki za obszerna wypowiedź. Uspokoiłam się trochę :)

    agania lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_21 wrote:
    roma to musiałby być cud. możesz spać spokojnie. jeśli dobrze zrozumiałam to był twój pierwszy raz? no cóż ja ze swoim narzeczonym śpię od kilku lat i dopiero nie dawno udało nam się . Uwierz to wcale nie jest takie proste.

    Złota - co do Twoich metod owszem się zgadzam, gumki pękają itd. Ale mam jedną małą dygresję. Może nie uwierzycie ale ja ze swoim nigdy się nie zabezpieczaliśmy tylko stosunek przerywany. I nigdy nie zaszłam. (tak wiem jak nie chcecie ciąży to nie słuchajcie mnie ;) ) ale mówię prawdę. Nawet zaczęłam się bać, że może jednak coś z nami jest nie tak. No i postanowiliśmy się skończymy ze stosunkiem przerywanym tylko postaramy się o dziecko. No i wiadomo kilka miesięcy i nic. Dopiero jak przestałam o tym myśleć i zrobiliśmy to w MOJE WYLICZONE dni niepłodne :D ujrzałam 2 kreski :)

    Więc wcale nie jest tak łatwo zajść w ciąże jak niektórym się wydaje .

    To i my zaczniemy w niepłodne :)) już ostatnio praktycznie okazało się że owulka jeśli w ogóle jest to jest dużo później po super śluzie itd. nie mówiąc już o skoku.. przestałam mierzyć ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ