Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Czy to juz ciąża?
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

starająca.22
Debiutantka
0

Wysłany: 2 listopada, 17:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Staram sie z mężem o dziecko od ponad roku i jak narazie bez efektów. 2 miesiące temu stwierdzono ze mam tarczyce i zaczęło sie leczenie tabletkami.. 11 października dostałam normalną miesiaczke ale od ponad tygodnia dziwnie sie czuje. Następna miesiączke mam dostać 9 listopada a juz od tygodnia bardzo czesto oddaje mocz chociaż nie pije za dużo, mam nabrzmiale piersi i okropnie mnie bolą, mam czasami ochotę na różne smaki a czasami boli mnie prawy jajnik.. Mąż mówi ze na test jest za szybko i żebym sobie nie robiła nadziei.. Ja natomiast nie wiem co robić i myśleć. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Wróbel
Autorytet
634

Wysłany: 2 listopada, 17:49
Cytuj | (2) | Zgłoś
Generalnie rzecz biorąc fakt posiadania tarczycy jest pozytywny i nie jest wskazaniem do leczenia ;). Masz nadczynność, niedoczynność czy jeszcze coś innego?
Twoje objawy mogą wskazywać na ciąże ale czy tak jest to nikt ci tu nie powie. Czekaj cierpliwie do miesiączki i rób test jak nie przyjdzie.

Karolcia89, kark lubią tę wiadomość

w4sqdqk34f7gaxts.png

xgirl
Autorytet
227

Wysłany: 2 listopada, 17:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie wkrecaj sobie nic tylko odczekaj kilka dni i zrob test. Nawet jesli doszlo do zaplodnienia to za wczesnie jeszcze na objawy. Mysle, ze to Twoja psychika robi Ci psikusa. Wiem, troche szorstko ale tez znam ten bol, trzeba odczekac, tez sto razy sobie wkrecalam objawy.

nzjdflw1zi9t4240.png
6t2d jest <3!!

starająca.22
Debiutantka
0

Wysłany: 2 listopada, 18:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam niedoczynność tarczycy. Mój ginekolog stwierdził ze przez to nie mogę zajść w ciążę i przepisał mi tabletki na 3 miesiące..

xgirl
Autorytet
227

Wysłany: 2 listopada, 18:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tez mam niedoczynnosc i biore Euthyrox 50. Ile wynosi Twoje TSH?

nzjdflw1zi9t4240.png
6t2d jest <3!!

starająca.22
Debiutantka
0

Wysłany: 2 listopada, 18:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
TSH 1.240, tez biorę euthyrox ale 25.

Wróbel
Autorytet
634

Wysłany: 2 listopada, 18:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ładnie, akurat odpowiednio do starań. Pamiętaj żeby nie odstawić leku je#lu okaże się że zaciążyłaś i regularnie kontrolować TSH.

w4sqdqk34f7gaxts.png

xgirl
Autorytet
227

Wysłany: 2 listopada, 18:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dobry wynik :)

Co do reszty- jak mowilam, trzeba jescze poczekac kilka dni. Tydzien przed okresem to bardzo wczesnie na objawy.. kiedy owulacje mialas?

nzjdflw1zi9t4240.png
6t2d jest <3!!

starająca.22
Debiutantka
0

Wysłany: 2 listopada, 18:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Owulacja 25 październik.. Staram się nie nakręcić ale chciałabym juz mieć małego aniołka..

xgirl
Autorytet
227

Wysłany: 2 listopada, 18:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
8dpo.. wg mnie za wczesnie na objawy.. a te co masz to moze przez owu? Mnie od owulacji np piersi troche bola. Tak czy siak trzeba jeszcze doczekac. Dawaj znac co na tescie wyjdzie :)

nzjdflw1zi9t4240.png
6t2d jest <3!!

anusiak5
Autorytet
460

Wysłany: 2 listopada, 18:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
xgirl napisała:
8dpo.. wg mnie za wczesnie na objawy.. a te co masz to moze przez owu? Mnie od owulacji np piersi troche bola. Tak czy siak trzeba jeszcze doczekac. Dawaj znac co na tescie wyjdzie :)
hej jestesmy w podobnym wieku to może mi sie jeszcze uda zajsc w 2 ciąze

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png

starająca.22
Debiutantka
0

Wysłany: 2 listopada, 18:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Teraz jak myślę o tym wszystkim to i ta ostatnia miesiączka była mniej obfita ale to juz chyba nie jest racjonalne myślenie.. Dam znać za pare dni co i jak ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 listopada, 18:55

starająca.22
Debiutantka
0

Wysłany: 12 listopada, 15:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niestety miesiączka przyszła.. Bardzo bolesna i bardzo obfita ;(

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)