X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy to może być ciąża
Odpowiedz

czy to może być ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wiki1990 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wróciliśmy do starań, po poprzednim poronieniu... brałam przez 3 cykle letrozol w tabletkach lametty, w 4 cyklu lametta + clo...

    ostatni okres miałam tylko 3 dni i bardzo słaby od 11 do 13 marca. w 14 dniu cyklu czyli 24 marca, byłam na kontroli u ginekolog,

    macica jeśli chodzi o określenie ginekologa, była już jakby po owulacji, miała około 1 cm jeśli dobrze pamiętam, oprócz tego był 1 pęcherzyk na lewym jajniku około 1,6 cm,

    i dwa kolejne na prawym jajniku o podobnej wielkości, plus jeszcze jeden troszkę mniejszy. Jako tako objawów owulacji nie miałam, seks praktycznie codziennie był,

    aktualnie jestem 6 dni przed okresem, i od wczoraj strasznie boli mnie ten prawy jajnik, czuję go cały czas, przy wstawaniu i chodzeniu również... Dziś oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam już test ciążowy... nawet nie z porannego moczu tylko koło 13 godziny sobie zrobiłam... oczywiście negatywny... jak myślicie jest jeszcze cień szansy na ciąże? Tak bardzo bym już chciała, mam 32 lata, mam za sobą jedno poronienie, czuje jak życie ucieka mi przez palce, nie cieszę się już nawet szczęściem innych, jak widzę, że ktoś z bliskiego otoczenia jest w ciąży to jest mi po prostu smutno 😞

  • Trzcina Autorytet
    Postów: 258 273

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2022, 08:56

  • wiki1990 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doktor nic właśnie nie wspominała o płynie ani o ciałku żółtym, pocze4kam jeszcze te 5 dni do terminu @ mam nadzieję że nie nadejdzie i wtedy powtórzę też test ;/ dziękuję za wsparcie, ja powoli tracę już siłę, każda myśl że to znów nieudany cykl mnie dobija...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny wczoraj byłam zrobić bete I wynik wyszedł 29. Czy to znaczy że to ciaza ? 🙈😂

    Lolka997, Madziekk lubią tę wiadomość

  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula5 wrote:
    Hejka dziewczyny wczoraj byłam zrobić bete I wynik wyszedł 29. Czy to znaczy że to ciaza ? 🙈😂
    Jeśli po 48h wynik się conajmniej podwoi to tak- to ciąża 🥰

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na kolejne badanie krwi az się boję 🙈🥰

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ