X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to może być ciąża?
Odpowiedz

Czy to może być ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kujawanka Koleżanka
    Postów: 38 0

    Wysłany: 2 lutego 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Współżylismy w sobotę wieczorem. Test owulacyjny dwie jednakowo zabarwione kreski. W niedzielę kreska testowa mocniej zabarwiona. Od czasu stosunku czułam kłucie w lewym jajniku. Od wtorku, mimo lekkich posiłków, mam okropne wzdęcia. Brzuch jak balon. Starszy dyskomfort. We wtorek pojawiło się również brązowe plamienie. Ciągnący się śluz, lecz w kolorze mocnego brązu.

  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3018 2346

    Wysłany: 2 lutego 2023, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kujawanka wrote:
    Witam! Współżylismy w sobotę wieczorem. Test owulacyjny dwie jednakowo zabarwione kreski. W niedzielę kreska testowa mocniej zabarwiona. Od czasu stosunku czułam kłucie w lewym jajniku. Od wtorku, mimo lekkich posiłków, mam okropne wzdęcia. Brzuch jak balon. Starszy dyskomfort. We wtorek pojawiło się również brązowe plamienie. Ciągnący się śluz, lecz w kolorze mocnego brązu.
    Powiem tak, to wróżenie na tym etapie. Za wcześnie jest. Może to być ciąża a może nie, trudno stwierdzić 😁 z tego wynika że jesteś 4 dpo około. Mega mega za wcześnie, test wykonaj minimum za 7 dni, a najlepiej 12 dpo. Trzymaj się i powodzenia ✊️✊️✊️

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ