X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy to możliwe
Odpowiedz

czy to możliwe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olinka Autorytet
    Postów: 341 843

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki może któraś będzie bardziej zorientowana w zeszłym cyklu zrobiłam test 2 wyszły pozytywnie z krwi beta 33 po tygodniu beta 7 na czyli brak ciąży w tym samym dniu co beta wyszła 7 przyszła @. Czy jest możliwość abym w tym cyklu zaszła w ciąże ?

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę że jest to jak najbardziej możliwe powodzenia :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • olinka Autorytet
    Postów: 341 843

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje za odpowiedz :)

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ