X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to okres?
Odpowiedz

Czy to okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nana266 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 25 września 2022, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć proszę o radę. Aplikacja na podstawie temperatury i testu wyznaczyla owulację na 20dc. Staramy się z Mężem o 2 dzidzię. Zazwyczaj 14-15 dni po owu mam @. Dziś rano temperatura skoczyła na 36.9 a ja około południa dostałam okres. Czy to możliwe, że to plamienie implantacyjne? Robiłam test i negatywny. W 1 ciazy krwawiłam w terminie @. Czy ktoś miał podobnie?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 26 września 2022, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres to coś innego niż plamienie implantacyjne :) czemu nie zrobisz bety dla pewności? :)

  • Nana266 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 września 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej na 100% jednak okres 😔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ