X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to to?
Odpowiedz

Czy to to?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lila19 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 października 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Od 6 dni spoznia się @,wspolzylam bez zabezpieczenia 17.10,wczoraj zrobiłam test jedna kreska,dziś po południu zrobiłam z innej firmy i po godzinie pojawiła się druga blsda różowa kreska. Wiem,że to za późno na interpretację wyniku,ale może któraś z Was tak miała i okazało się,że faktycznie jest w ciąży.

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3441 6984

    Wysłany: 25 października 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila19 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Od 6 dni spoznia się @,wspolzylam bez zabezpieczenia 17.10,wczoraj zrobiłam test jedna kreska,dziś po południu zrobiłam z innej firmy i po godzinie pojawiła się druga blsda różowa kreska. Wiem,że to za późno na interpretację wyniku,ale może któraś z Was tak miała i okazało się,że faktycznie jest w ciąży.

    Edit. Dobra usunęłam cały wywód bo widzę że czytać nie umiem haha 😁 Test odczytuje się w czasie wskazanym na opakowaniu, po godzinie to tam się cuda mogą dziać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2022, 11:22

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ