Forum Starając się - ogólne Czym się wspomagacie w trakcie starań?
Odpowiedz

Czym się wspomagacie w trakcie starań?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 lipca 2014, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czym się wspomagacie w trakcie starań? Jakie suplementy przyjmujecie, stosujecie jakąś szczególną dietę, lubrykanty? I czy zażywają coś wasi mężczyźni? ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 20:17

• [email protected] Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2014, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

Suplementuję codziennie olej z wiesiołka (kupiłam specjalny w buteleczce, a nie w kapsułkach, jest go więcej za mniejsze pieniądze), olej lniany / siemię lniane, witaminka D3...
    Mąż z kolei je m.in. orzechy brazylijskie na poprawę nasienia.

Ograniczyłam też do minimum cukry proste. Jem za to więcej warzyw (zielonych i strączkowych)owoców i produktów pełnoziarnistych.

Jeżeli chodzi o żele to różnie z nimi bywa. Jednym pomagają, innym nie. My testowaliśmy przez 3 cykle żelik "conceive plus" i cóż...jak dotąd 7 cykl bezowocny :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2014, 21:39

Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ