Forum Starając się - ogólne Diagnoza laparoskopowa droznosci jajowodow
Odpowiedz

Diagnoza laparoskopowa droznosci jajowodow

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ołowiana wrona Autorytet
  Postów: 568 154

  Wysłany: 29 września 2014, 10:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny, może któraś z Was podzieli się ze mną swoim doświadczeniem odnośnie niedroznych jajowodow. Jestem po HSG i niestety jajowody przepuscily tylko trochę kontrastu- dalsza diagnostyka laparoskopowa w grudniu. Do tego czasu mam się starać bo niby trochę się przepchalo... Pytanie czy w trakcie tej diagnostyki mogą coś zrobić oprócz oceny 'jajowody nie drozne' i 'do zobaczenia za pół roku na następnej operacji' ?! Czytałam o plastyce jajowodow czy któraś z Was to miała robione? Chyba wolę zapłacić i mieć jeden zabieg, a nie tracić czas i zdrowie z NFZ... Pomóżcie, doradźcie, proszę...

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 11:35

  Ołowiana Wrona
  201609077444.png
 • dodinka Autorytet
  Postów: 903 949

  Wysłany: 3 października 2014, 10:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiesz mój lekarz od razu powiedział że robimy laparoskopię i nie bawimy się w HSG i w razie czego usunie mi zrosty za jednym zamachem

  3jvz3e5eovkng9e9.png

  qb3c3e5emn8zmtdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego