X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DIANE 35 na 3 miesiace, zażyłybyscie??PORADŹCIE
Odpowiedz

DIANE 35 na 3 miesiace, zażyłybyscie??PORADŹCIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 4 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie "lekarka" chciała to przepisać abym szybko po odstawieniu zaszła w ciążę bez jakichkolwiek podstawowych badań, które mogłyby stwierdzić przyczynę niepłodności. Oczywiście odmówiłam. Paranoja. Jaką Ci lekarze mają wiedzę?????????

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 4 lutego 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, no mów ówczesny lekarz też uważał, że będzie ciąża z odstawienia. Wyniki wtedy praktycznie były ok, nieznacznie podwyższony testosteron,a później całe moje pcos się rozkręciło..

    atdci09k89ytpjkc.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 4 lutego 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taką kurację "na zajście" przeszłam w zeszłym roku - ale głupia byłam, że dałam się do tego przekonać, no ale człowiek wierzył lekarzowi... :/ Co prawda innymi tabletkami, ale nic z tego nie wyszło a wręcz miałam jeszcze gorsze problemy niż przed tabletkami bo prolaktyna, tak już podwyższona skoczyła mi jeszcze dwa razy...

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ