X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dieta na płodność. Akademia płodności i inne.
Odpowiedz

Dieta na płodność. Akademia płodności i inne.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tamgdzielepiej Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 16 października 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Chciałabym z Wami porozmawiać o diecie odnośnie płodności.
    Nie widziałam nigdzie takiego wątku a wiem ze jest Was sporo którym poprzez dietę się udało lub są na diecie bo się starają.
    Może ja zacznę 😁
    Akademia płodności.. pewnie wielu z Was zna dziewczyny. Ja od kilku tygodni poznaje ich dietę. Jestem bardzo zadowolona odnośnie swojego samopoczucia i smaków jakie występują w tej diecie. Posiłki są naprawdę proste i smaczne a składniki w nich zawarte trafiły w moje gusta.
    Myśle ze to dzięki diecie czułam w tym cyklu owulacje i progesteron wynosi aż 27,45ng/ml 😍 czekam na dalsze efekty🤰🏼Aaaa i najwazniejsze ze mój mąż przekonał się do zdrowy posiłków i sobie działamy razem. Dajcie znać jak u Was 😉

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 16 października 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tamgdzielepiej wrote:
    Hej dziewczyny!
    Chciałabym z Wami porozmawiać o diecie odnośnie płodności.
    Nie widziałam nigdzie takiego wątku a wiem ze jest Was sporo którym poprzez dietę się udało lub są na diecie bo się starają.
    Może ja zacznę 😁
    Akademia płodności.. pewnie wielu z Was zna dziewczyny. Ja od kilku tygodni poznaje ich dietę. Jestem bardzo zadowolona odnośnie swojego samopoczucia i smaków jakie występują w tej diecie. Posiłki są naprawdę proste i smaczne a składniki w nich zawarte trafiły w moje gusta.
    Myśle ze to dzięki diecie czułam w tym cyklu owulacje i progesteron wynosi aż 27,45ng/ml 😍 czekam na dalsze efekty🤰🏼Aaaa i najwazniejsze ze mój mąż przekonał się do zdrowy posiłków i sobie działamy razem. Dajcie znać jak u Was 😉
    Hej. To trzeba kupić dietę? Czy jest gdzieś dostępna? Czy może dopasowana indywidualnie? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2021, 18:40

  • tamgdzielepiej Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 16 października 2021, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Hej. To trzeba kupić dietę? Czy jest gdzieś dostępna? Czy może dopasowana indywidualnie? 😊

    Niestety kupić. Dopasować raczej indywidualnie nie można i jeżeli chodzi o zakup to u dziewczyn na stronie akademiaplodnosci.pl 😁 Fajne maja tez inne ebooki ☺️

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 17 października 2021, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tamgdzielepiej wrote:
    Niestety kupić. Dopasować raczej indywidualnie nie można i jeżeli chodzi o zakup to u dziewczyn na stronie akademiaplodnosci.pl 😁 Fajne maja tez inne ebooki ☺️
    Musze koniecznie poczytac o tej diecie 😊

    Khalida lubi tę wiadomość

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Spróbujcie sobie diety z darmowego tygodnia. Dla nas była ok, ale jak kupiliśmy na jesień dla mężczyzny to już niekoniecznie....

  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej,

    Spróbujcie sobie diety z darmowego tygodnia. Dla nas była ok, ale jak kupiliśmy na jesień dla mężczyzny to już niekoniecznie....

    Gdzie znalesc taka dieta.
    My na diecie już od 2 miesięcy z akademii płodności oczywiście nie w 100% ale odzywiamy się dobrze.

  • Edith 19 Autorytet
    Postów: 429 195

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej,

    Spróbujcie sobie diety z darmowego tygodnia. Dla nas była ok, ale jak kupiliśmy na jesień dla mężczyzny to już niekoniecznie....


    Ja też kupiłam diete dla męża z akademii płodności taka na 7 dni i niestety nie trafiona kompletnie:(

    A gdzie te diety z darmowego tygodnia mogę znaleźć?

    JA 34 ON 35

    Starania od 1/2020
    0 ciąż

    Ja
    PCOS, Hashimoto
    badania hormonalne ok
    jajowody drożne
    I IUI 3/2023 - nieudana
    4/2023 - pierwszy raz stymulacja lamettą - cykl bezowulacyjny
    mam nadzieję ze 9/2023 podejdziemy do drugiej IUI

    ON
    badania hormonalne ok
    morfologia 0% poprawiona suple -> 4%

    Czekamy na NASZ CUD

    "Wszystko wali się
    a ja nie mogę biec
    może ten deszcz udaje łzę
    minie ten sen i będzie ok..."
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za za to dzięki diecie dostałam pierwszej swojej owulacji bez stymulacji i piękne endo ❤️❤️ Wiec ja polecam w 100 % :)

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edith 19 wrote:
    Ja też kupiłam diete dla męża z akademii płodności taka na 7 dni i niestety nie trafiona kompletnie:(

    A gdzie te diety z darmowego tygodnia mogę znaleźć?
    Trzeba zapisać się do newsletter'a 🙂

  • Dywan1 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej,

    Spróbujcie sobie diety z darmowego tygodnia. Dla nas była ok, ale jak kupiliśmy na jesień dla mężczyzny to już niekoniecznie....

    Tez kupiliśmy jesienna i tez średnio . Dynie ciężko już gdzieś znaleźć czy świeże figi i żurawinę trzeba troche pojeździć za tym

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a po jakim czasie widziałyście efekty (np powrót owulacji)?

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też darmowe diety jakoś wydają się łatwiejsze, smaczniejsze i chyba tańsze (jeśli chodzi o produkty) :D
    Kupiłam zimową dla par i po przeglądnięciu jej nie jestem jakoś turbo zachwycona. Zobaczymy jak coś z nich ugotuję 😇
    Trzymacie się w 100%, czy raczej bazujecie na produktach zawartych w przepisach?

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Dla mnie też darmowe diety jakoś wydają się łatwiejsze, smaczniejsze i chyba tańsze (jeśli chodzi o produkty) :D
    Kupiłam zimową dla par i po przeglądnięciu jej nie jestem jakoś turbo zachwycona. Zobaczymy jak coś z nich ugotuję 😇
    Trzymacie się w 100%, czy raczej bazujecie na produktach zawartych w przepisach?


    Ja już po miesiącu miałam powrót mojej owulacji, sluz piękny i endo to samo. Trzymam się na 80% bardziej skacze z ich dietami w sensownie zawsze posiłek jest z diety, ale raz w poniedziałku raz w piątku itd. Ale przyprawy, kiełki wrzucam wszędzie.

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ