X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dieta płodności na Ovu
Odpowiedz

Dieta płodności na Ovu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy ktoraś z Was zakupiła może tą dietę? Jakieś opinie? Bo zastanawiał się nad nią czy warto:)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to tylko sposób na zbicie kasy, bo zdesperowana kobieta zrobi wszystko i da każdą kasę żeby tylko zajść i trzeba to wykorzystać na rózne możliwe sposoby a tak na prawde wystarczy pomyśleć co jest zdrowe a co nie i bez specjalnej diety można samemu ułozyć sobie menu bez wydawania kasy.

    baby1991, snowhite, Manieczka86, Mona_M, livia30, Maczek lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 25 lutego 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to bzdura. Chyba każda z nas wie co zdrowego powinno się jeść a co jest niezdrowe :) Chcą zarobić kasę i nic więcej.

    vanessa lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dziewczynki że wybiłyscie mi z głowy kupno tej diety rzeczywiście szkoda kasy,zdrowe racjonalne żywienie w zupełności wystarczy;)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zupełności zgadzam się z vanessą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z wami jak tylko to zobaczyłam na ovu pomyślałam że kolejne bzdety na zbicie kasy :/ tylko zaśmieca to ovu i nic więcej tak jak ten ekspert

    vanessa, Manieczka86 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ