X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla dzidziusia :)
Odpowiedz

Dla dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym sie tu wpisac, ae niestey nadal walcze :)

    vanessa, marta83 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak drugi bedzie synek , to po dziewczynce bede miala kupe ciuskow do sprzedania :)

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj zebys wiedziala ze nie niscza niektore ciuszki to jakbys ze sklepu prosto przyniosla :) oj przydalaby sie druga dziewczynka :)

    marta
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja uważam że dawniej było lepiej bo ubrania dziecięce były po prostu dla dziecka i nie ważne było czy chłopiec czy dziewczynka i z jednego dziecka było na drugie niezależnie od płci a teraz dla każdego trzeba kupować a takie ciuszki nie są tanie. Bo wiadomo nie ubierze się chłopczyka w różową bluzeczkę z falbankami. Dawniej były kolorowe bluzeczki dla dzieci z misiami, pieskami, kotkami... a teraz widzę albo różowe z księżniczką albo niebieskie z samochodzikiem. Może są i inne ale najbardziej takie mi się rzucają w oczy a specjalnie nie zwracam na to uwagi.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mimo, iż dopiero zaczęłam starania wiem jakie rzeczy kupie ;p np wózek, łóżeczko... może troche to dziwne - tak mąż twierdzi. ale ja tych rzeczy nie szykam na sile, po prostu wiem co mi się podoba :) a mąż już ma imiona na które mnie przekonuje ;p także czekamy na 2 kreseczki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ubranka mam już po siostrzeńcach w szafie chyba z 8 worków... i na dziewczynke i na chłopca :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Vanessa masz rację . I mnie to trochę irytuje . Że jest taki podział . Dlatego ja się będę starała szukać takich zeby były i dla chłopczyka i dla dziewczynki.
    Miśkaa nie jest to dziwne . Ja też już wiem jakie co kupimy . Czasami wejdę sobie na jakąś stronkę i patrze sobie i np. łóżeczko http://allegro.pl/klups-3w1-lozeczko-kolyska-z-szuflada-16-elementow-i3932394718.html ( takie mi się bardzo podoba kupimy model "Baby Giraffe " takiego koloru żeby było i dla chłopca i dziewczynki . Czy wózek np. też taki kolor mi się podoba lub. np. jakiś ciemny. Ktoś może powiedzieć ze po co patrzeć jak się dziecka nie ma . To co ? Patrzeć zawsze sb można i wybrać jaki model kiedyś chciało by się kupić. Imiona też już mamy wybrane:) i przemyślane co najważniejsze a nie że potem na szybkiego bez przemyślenia szukać teraz mamy jeszcze czas zeby w razie czego zmienić

    jestem jak najbardziej za tym, aby mieć wybrane rzeczy czy imiona. mam koleżankę która dla dwutygodniowego dziecka nie miała imienia bo przez ciąże z mężem nie rozmawiali o tym, a po porodzie okazało się, że nie mogą się doagać. ja się jej pytam to jak mówisz do synka ;p a druga wózek wybierała w 8 miesiącu, chodziła po tych sklepach! a łóżeczko świetne :) mi się podobają kolory ziemiste z połaczeniem pasteli :) także wśród tych twoich mam faworyta ;p może też się skuszę :) a wózek wyprałam brązowy :) albo ceglany, w każdym bądź razie ciemniejszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja nawet nie będąc w ciąży bardzo lubiłam oglądać rzeczy dla maleństw. Właśnie od ubranek, kończywszy na wózkach, łóżeczkach. A jako, że mam 2 letnią chrześnicę, to rozpieszczałam ją ile się da, właśnie min ubrankami:) nie mogłam przejść obojętnie widząć takie słodkie i małe ciuszki. Tak myślałam sobie wtedy , że nie mam jeszcze swojego dzidziusia to mogę cieszyć się chwilą kupując coś Zuzi :) teraz troszkę się to ukróci, bo muszę myśleć o swojej Fasolce. Moja siostra ma pełno pudeł ubranek i to właśnie nowych i większości nie używanych bo mała szybko wyrastała i nie zdąrzyła ją przebierać!

    Miśkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps.i ja nie lubie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę:) wolę mieć szystko wcześniej zaplanowane, na gotowe niż później się martwić i głowić, że tego i tego nie mamy jeszcze :) jest czas, jest 9 miesięcy na rozplanowanie. Choć z drugiej strony nie mam aż tak nic przeciwko temu, żeby jakieś drobnostki były dokupowane później. Chodzi mi o te większe detale :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja kochana jak bym mogła to już bym to łóżeczko kupiła bo jest boskie i te kolory :) pasuje i do chłopca i dziewczynki :)

    A widzisz bo tak jest . Ale jak niektórzy się bulwersują że dziecka jeszcze się nie ma a już się wybiera patrzy i wgl . A co nie można ? Lepiej mieć wcześniej upatrzone niż zeby takie sytuacje były potem . No bo żeby dla 2 tyg. dziecka imienia nie mieć bez sensu ...

    teraz drugie urodzi w lutym i też imienia brak bo nie mogą się doagadać, masakra jakaś!

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w szafie jedna para skarpeteczek z napisem I <3 dad :) (nie modłam się oprzeć ;) )

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Wiecie co ja uważam że dawniej było lepiej bo ubrania dziecięce były po prostu dla dziecka i nie ważne było czy chłopiec czy dziewczynka i z jednego dziecka było na drugie niezależnie od płci a teraz dla każdego trzeba kupować a takie ciuszki nie są tanie. Bo wiadomo nie ubierze się chłopczyka w różową bluzeczkę z falbankami. Dawniej były kolorowe bluzeczki dla dzieci z misiami, pieskami, kotkami... a teraz widzę albo różowe z księżniczką albo niebieskie z samochodzikiem. Może są i inne ale najbardziej takie mi się rzucają w oczy a specjalnie nie zwracam na to uwagi.


    moja kolezanka jest w 24 tc ciazy i nie zna plci dziecka, bo nie chcee. wszystkie ciuszki kupuje uniwersalne by rodzenstwo moglo potem nosic ;)

    Ja mam 2 synow. roznica wieku 2 lata, wiec praktycnzie wszystko dla mlodszego mialam po starszyzm (chociaz nie odmowilam sobie przyjemnosci zakupu paru ciuszkow i pewnych przedmiotow/mebli, ktorych brakowalo mi przy 1 dziecku).

    dla trzeciego dziecka sporo ubran bede musiala kupic, bo oddalam kuzynce. zostala kolyska i lozeczko ;)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka wrote:
    moja kolezanka jest w 24 tc ciazy i nie zna plci dziecka, bo nie chcee. wszystkie ciuszki kupuje uniwersalne by rodzenstwo moglo potem nosic ;)
    Mnie jak będzie dane być mamą to też kupię uniwersalne nawet jak będę znać płeć myślę, że tak najlepiej.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 7 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-roan-marita-3w1-torba-gratisy-i3930042946.html No to ja już jestem pewna w sprawie wózka :D ten i żaden inny no chyba że Inglesina ale ma za wysoką cene :(

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiunia wrote:
    u mnie w szafie jedna para skarpeteczek z napisem I <3 dad :) (nie modłam się oprzeć ;) )

    ja też już parę drobiazgów kupiłam, nie mogłam się oprzeć. i kilka książek mam znajomą w księgarni i mówi, że już mogą nie wznowić książeczki a ja tak ją uwielbiałam, że kupiłam dla przyszłego dziecka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuszka wrote:
    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-roan-marita-3w1-torba-gratisy-i3930042946.html No to ja już jestem pewna w sprawie wózka :D ten i żaden inny no chyba że Inglesina ale ma za wysoką cene :(

    a ja taki :) kolor africa limidet albo europa!
    http://allegro.pl/x-lander-wozek-3w1-x-move-fotelik-mimas-unikat-i3915501420.html

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chwilowo nie mogę patrzeć na dziecięce rzeczy. Nawet kupowanie prezentu dla męża chrześniaka sprawiało mi przykrość. A przed pierwszą ciążą i w niej mogłam patrzeć godzinami na ciuszki, wózki, zabawki, akcesoria, łaziłam w sklepach na działy z rzeczami dla niemowląt... Ale niestety straciłam ciążę, więc teraz nie chcę zapeszać.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    A ja chwilowo nie mogę patrzeć na dziecięce rzeczy. Nawet kupowanie prezentu dla męża chrześniaka sprawiało mi przykrość. A przed pierwszą ciążą i w niej mogłam patrzeć godzinami na ciuszki, wózki, zabawki, akcesoria, łaziłam w sklepach na działy z rzeczami dla niemowląt...
    Ja mam tak samo unikam takich sklepów bo po co sobie dokładać przykrości.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne dziewczyny, nic na siłe. jak sprawia Wam to przykrość to jak najbardziej was rozumiem. mnie raczej podtrzymuje na duchu, kupowanie drobiazgów dla przyszłego dziecka albo siostrzeńców :)

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja mam tak samo unikam takich sklepów bo po co sobie dokładać przykrości.

    Dokładnie, po co się katować. Ale staram się znów, mam nadzieję, że się szybko uda. Jednak nie wiem czy będę potrafiła tak szybko zacząć szukać rzeczy dziecięcych.

    vanessa lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ